Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby rodinného domu v Senožatech

Zateplení novostavby rodinného domu v Senožatech

17.11.2021

Zateplení Pelhřimov

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Senožatech Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Novostavba rodinného domu s vazníkovou střešní konstrukcí je typickou stavbou rodinného domu. Stropní konstrukci tvoří sádrokartonový podhled s parotěsnou fólií, a to vše zavěšené na spodní pásnici dřevěných vazníků. Zateplení stropu bylo svěřeno izolačnímu materiálu Supafil ve vrstvě 40 cm. Provedení měla na starosti Poctivá izolace, která práce provedla během 4 hodin.

Foukaná izolace ve vaznících

Foukaná izolace do vazníkových konstrukcí padne jako pr..l na hrnec. Když se podíváte na hustý les dřevěných prvků vazníkové konstrukce, tak si lze jen s obtížemi představit, jak tuto změť kvalitně a rychle zateplit klasickými izolačními rolemi a deskami. Při představě pohybu ve vazníkové konstrukci nad sádrokartonovým stropem, který při neopatrném minutí lehce prošlápnete, tak už jenom z toho běhá mráz po zádech. A k tomu požadavek na kvalitní zateplení, který říká, že izolační desky nebo role se musí překrývat, aby se překryly jednotlivé spoje. Počet vrstev 2 - 3. To je prostě šílenství!

Poctivá izolace

Naštěstí tu je foukaná izolace od Poctivých izolací, která vše vyřeší rychle, kvalitně, se zárukou 60 měsíců a k tomu ještě levně! A teď si představte, že cena za provedení zateplení stropu na klíč je nižší než při zateplení stropu klasickými deskami a rolemi. Poctivá izolace je levnější pokládka izolací. Skoro se tomu nechce věřit, ale je to tak. A k tomu špičkový poradenský servis, který Poctivá izolace poskytuje každému zájemci o foukané izolace. Zavolejte nám 721207099 a nechte si zpracovat cenovou nabídku na foukané izolace od Poctivé izolace. K ničemu se nezavazujete. ZDARMA získáte informace o tom, jak Vám bude po zafoukání strop izolovat, sdělíme Vám, co všechno byste měli zateplit, aby strop a střecha byly izolovány, tak jak mají a mnoho dalších užitečných informací a rad.

Parametry realizace

Oblast: Pelhřimov Objem 59.6 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×