Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby rodinného domu ve Starých Ždáncích

Zateplení novostavby rodinného domu ve Starých Ždáncích

08.03.2022

Izolace Pardubice

Zateplení stropu novostavby rodinného domu foukanou minerální izolací ve Starých Ždánicích Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Realizaci zateplení stropu rodinného domu Poctivá izolace provedla foukanou minerální čedičovou izolací. Krov domu je tvořen plnou vazbou z masivních trámů a nikoliv dnes tak hojně používaný sbíjený vazníky. Střecha sedlová. Jednopodlažní dům s lehkým sádrokartonovým stropem.

Zateplení stropu

Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Starých Ždánicích foukanou minerální izolací na bázi čediče bylo zrealizováno velmi rychle. Lehký sádrokartonový strop s parotěsnou fólií namontovaný na hustším a zdvojeném rastru pro vyšší únosnost zvládl i zatížení aplikovaným izolačním materiálem. V tomto konkrétním případě čedičovou foukanou izolací. Majitel domu po zateplení stropu počítal s tím, že na celé ploše půdy vytvoří plně pochozí podlahu. Desky na záklop měl již připravené ve střední části půdy, což aplikačním technikům usnadnilo pohyb a zrychlilo celou realizaci. Plocha stropu o výměře 130 m2 je foukanou izolací ve vrstvě 40 cm od Poctivé izolace zateplena za 4 hodiny. Po zafoukání stropu už majiteli domu pouze stačí jednotlivé desky posunout na své místo a přišroubovat a má hotovo. Zateplený strop a novou pochozí podlahu na půdě svého nového domu.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Pardubice Objem 53.2 m³ Materiál Climastone S Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×