Zateplení novostavby typu bungalov | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení novostavby typu bungalov v České Kamenici

Zateplení novostavby typu bungalov v České Kamenici

29.08.2022

Zateplení Děčín

V srpnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v České Kamenici. Konkrétně se jednalo o novostavbu dřevostavby typu bungalov se sedlovou střechu. Pro tento typ domu je typická vazníková konstrukce krovu a lehké sádrokartonové stropy. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na celkovou plochu 140 m2 ve vrstvě vysoké 32 cm. Hotovo bylo během chvilky. V Poctivé izolaci nás naše práce baví. Přesvědčte se sami. Zavolejte nám!

Zateplení stropu

Pro novostavby typu bungalov je vazníková konstrukce s lehkými sádrokartonovými stropu velmi typická. Použití technologie foukané izolace se zde přímo nabízí. Tradiční pokládka izolačních rolích či desek se ve spletité konstrukci vazníků dělá jen těžko. A když už se do toho přeci jen člověk pustí, je zde velká pravděpodobnost vzniku tepelných mostů, skrz které Vám pak může drahocenné teplo unikat z domu ven. Díky foukané vatě od Poctivé izolace se ničeho takového bát nemusíte. Izolační materiál se pomocí foukacích strojů dostane rovnoměrně na celou plochu stropu a obalí každou nerovnost a všechna hůře přístupná zákoutí. Na stropě domu tak vznikne celistvá vrstva izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů, která zajistí tepelný komfort v domě po celý rok. Na strop novostavby rodinného domu v České Kamenici byl použit materiál Supafil loft, který se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy zejména díky své nízké objemové hmotnosti, a tak strop nijak zvláště nepřetíží. Šetřete na energiích už tuto zimu i Vy. Poptejte si nás, za to nic nedáte.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Děčín Objem 44.45 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Stavební firmy