Zateplení novostavby typu bungalov | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení novostavby typu bungalov v Litvínovicích

Zateplení novostavby typu bungalov v Litvínovicích

22.08.2022

Zateplení České Budějovice

Na konci srpna 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby dřevostavby typu bungalov s konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem a se sádrokartonovým stropem. U bungalovů s tímto typem konstrukce je důležité použít lehký materiál, který stropy nebude zbytečně přetěžovat. Ideálním materiálem je v takovém případě skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš špičkový tým pracovníků nafoukal na celkovou plochu 92,7 m2 v bleskové rychlosti. Strop novostavby rodinného domu v Litvínovicích zateplila Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Na strop novostavby dřevostavby typu bungalov nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 32 cm. Jednalo se o konstrukci pro bungalovy typickou, tedy vazníková konstrukce s lehkým SDK stropem. V takovém případě je použití materiálu Supafil loft skvělou volbou. Jedná se o izolaci s nízkou objemovou hmotností, která ani ve vyšších vrstvách strop nijak nepřetíží. Supafil loft je zároveň nehořlavý, nesléhává, je prodyšný a také ekologický! Zateplení stropu dřevostavby rodinného domu v Litvínovicích zrealizovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jedná se o skvělou spolupráci nejen se stavebními firmami, ale i s menšími staviteli dřevostaveb a dalšími řemeslníky. Pracovníci Poctivé izolace jednoduše přijedou, nafoukají, uklidí po sobě a během chvilky je hotovo. Naši partneři tak ušetří nejen čas, ale i peníze a pracovní sílu. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci. Staňte se naším partnerem i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: České Budějovice Objem 33 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Stavební firmy