Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby v Dolních Heřmanicích

Zateplení novostavby v Dolních Heřmanicích

14.10.2021

Izolace Žďár nad Sázavou

Izolace střechy novostavby rodinného domu v Dolních Heřmanicích proběhla v říjnu 2021. Rodinný dům s obytným podkrovím jsme zateplovali foukanou minerální izolací Supafil loft. Konkrétně jsme foukali šikmé části střechy a vodorovnou stropní část mezi kleštinami. Celé podkroví jsme zabalili do velmi slušné vrstvy tepelné izolace. V šikminách bylo aplikováno přes 35 cm izolace a mezi kleštinami 40 cm toho samého izolačního materiálu. Těmito vrstvami tepelné izolace se rodinný dům zařadil do velmi pěkného nízkoenergetického standardu domu. Náklady na vytápění domů budou mít majitelé velmi nízké a budou v řádech nižších desítek tisíc za rok.

 

Supafil loft

Použitý izolační materiál Supafil loft pro zateplení novostavby rodinného domu v Dolních Heřmanicích se řadí do druhu minerálních izolací. Jedná se tepelnou izolaci na bázi skelných vláken. Supafil loft je velmi lehká foukaná izolace, která se hodí pro aplikace na lehké sádrokartonové stropy, ať už jsou tyto stropy vodorovné nebo šikmé. Svojí vahou ani při velmi vysokých vrstvách přes 60 a více cm sádrokartonové stropy Supafil loft nepřetíží. To neznamená, že by se Supafil loft nehodil do jiných konstrukcí. Naopak. Jeho univerzálnost je velmi až neskutečná. Nadarmo se nejedná o jeden z nejoblíbenějších a nejpoužívanější izolačních materiálu pro foukané izolace v celé Evropě.

 

Zateplení subdodavatelsky

Majitel rodinného domu v Dolních Heřmanicích si svůj nový dům nechal stavět na klíč od stavební společnosti, se kterou Poctivá izolace spolupracuje již několik let. Majitel stavební společnosti si již zvykl na špičkové služby od Poctivých izolací a ví, že zateplení stropů, zateplení střech a zateplení stěn může v klidu přenechat nám. Jednak ušetří čas izolováním vlastními lidmi a jednak ušetří i peníze, protože ceny za foukané izolace od Poctivých izolací jsou velmi zajímavé. V podstatě se mu nevyplatí izolovat klasickými metodami zateplování stropů a střech. Tedy používat izolační desky a role. Raději si objedná naši službu zateplení subdodavatelsky, na kterou navíc získá záruku 60 měsíců. A to se vyplatí!

Parametry realizace

Oblast: Žďár nad Sázavou Objem 32 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×