Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení rekonstruovaného rodinného domu v Otinovsi

Zateplení rekonstruovaného rodinného domu v Otinovsi

08.07.2022

Zateplení Prostějov

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu v rekonstrukci. Konstrukce krovu byla tvořena trámy. Hlavní střecha byla sedlová a na ní navazovala pultová střecha přístavby. Na části stropu se nacházel beton a na části betonová mazanina. Poctivá izolace zde krom nafoukání izolační vrstvy na volnou plochu půdy zhotovila i revizní lávky, bednění výlezu a nafoukání izolace do dutiny pultové střechy. Na celkovou plochu 92,1 m2 nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 30 cm.

Zateplení stropu

U stávajícího rodinného domu v Otinovsi řešila Poctivá izolace zateplení stropu s prkenným záklopem. Část stropu tvořil beton a část nerovná betonová mazanina. Před naším příjezdem byla půda pečlivě vyklizena a my tak mohli začít montovat revizní lávky. Tento podlahový systém je u našich zákazníků čím dál tím více oblíbený. Jedná se o stavebnicový systém DPS, neboli distanční podlahový systém, který má Poctivá izolace registrován pod užitným vzorem. Díky variabilitě roštu tohoto systému je možné ho vystavit téměř na jakémkoliv povrchu. Jednotlivé podpěry se připravují individuálně na výšku tepelné izolace, která se fouká do roštu. Pomocí stavebnicového systému DPS se dá vytvořit zcela pochozí půdu nebo, jako tomu bylo v případě rodinného domu v Otinovsi, pouze revizní lávkyvedoucí k jednotlivým kritickým místům, kterými mohou být např. komín či rozvody. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Jedná se o velmi kvalitní materiál bez jakýchkoliv přídavných chemických látek, který nesléhává, je prodyšný, nehořlavý, čistě bílý a ekologický. Poctivá izolace je navíc jedním z největších dodavatelů materiálu Supafil loft v České republice a má s ním bohaté zkušenosti, o které se ráda podělí. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Prostějov Objem 40.59 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×