Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení rodinného domu se sedlovou střechou v Čejticích

Zateplení rodinného domu se sedlovou střechou v Čejticích

31.10.2022

Zateplení Kutná Hora

Ke konci října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu se sedlovou střechou v Čejticích. Jednalo se o chalupu s trámovým stropem. Nad trámy se nacházel prkenný záklop a částečně popraskaný nesourodý beton. Úkolem týmu pracovníků Poctivé izolace bylo nejen vytvořit dokonalou tepelně-izolační vrstvu, ale rovněž zhotovit podpůrný rošt z dlouhých hranolů. Jako materiál byla v tomto případě zvolena celulózová neboli papírová izolace, která byla nafoukána v aplikační vrstvě 28 cm.

Zateplení stropu

Při zateplování chalupy s trámovým stropem bylo třeba na stropě domu zhotovit podlahový systém. Poctivá izolace má svůj vlastní patentovaný podlahový systém zvaný DPS – distanční podlahový systém. Jedná se o velmi variabilní podlahový systém, který je určen pro zateplení stropů s pomocí technologie foukané izolace. Základem je rošt, který vytvoří velmi pevnou a zároveň i velice stabilní konstrukci, do které se následně aplikuje jakákoliv vrstva foukané izolace. V tomto případě vrstva celulózové izolace vysoká 28 cm. Po nafoukání izolačního materiálu se celá konstrukce zaklopí OSB deskami, které tvoří pochozí vrstvu. Jedná se o skvělý způsob, jak docílit dokonalého zateplení stropu a zároveň zachovat pochůznost půdy. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rádi se vším poradíme a pomůžeme!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Kutná Hora Objem 12.66 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×