Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stávajícího rodinného domu v Pacově

Zateplení stávajícího rodinného domu v Pacově

04.03.2022

Izolace Pelhřimov

Zateplení stropu stávajícího rodinného domu foukanou minerální izolací v Pacově Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Realizace zateplení stropu rodinného domu Poctivá izolace provedla foukanou minerální čedičovou izolací. Majitel společně se zateplením požadoval vybodovat v půdním prostoru malou odkládací plochu pro uložení sezónních věcí. K tomu Poctivá izolace využila svůj podlahový systém s vysokou únosností.

Zateplení stropu

Zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Pacově předcházelo zjišťování tepelných úniků. Měřením termokamerou. Toto měření prokázalo tepelné úniky stropem rodinného domu. Není se čemu divit, vždyť strop tvoří z hlediska tepelných ztrát nejslabší konstrukci domu. Tím, jak teplo stoupá vzhůru, je nutné stropy izolovat velmi kvalitně. Proto jsou požadavky na zateplení stropů nejvyšší v porovnání s ostatními konstrukcemi domů. A právě to je důvod, proč má Poctivá izolace v sortimentu jen ty nejlepší izolační materiály a proč Poctivá izolace vždy klade důraz na dosažení optimálních tepelně izolačních parametrů nafoukaných izolačních vrstev. Nebylo tomu jinak ani při realizaci zateplení stropu v Pacově. Majiteli domu jsme již v cenové nabídce uvedli vedle ceny i tepelně izolační parametry nové vrstvy nafoukané izolace. Konec konců toto sdělení od nás dostávají všichni naši zákazníci, kterým zpracováváme cenovou nabídku. Vědí, jaký izolační materiál bude použit, v jaké výšce, s jakou hustotou bude nafoukán, jestli bude sléhávat a pokud ano, tak o kolik a jaký tepelný odpor bude nová vrstva izolace mít. Tedy komplexní soubor technických informací k izolační vrstvě a službě zateplení stropu. Zpět k domu v Pacově. Před samotným zateplením stropu jsme majiteli domu vystavěli malou odkládací plochu pro uložení sezónních věcí. Tato plocha je vybudována na dřevěném podlahovém roštu, který je stavěn speciálně pro aplikace foukaných izolací. Podlahový rošt není vhodný pro klasické rolované a deskové izolační materiály z toho důvodu, že by docházelo k velkému množství prořezů na straně izolačních materiálů. Naproti tomu využití podlahového roštu se zateplením stropu foukanou izolací je ideální, protože při foukané izolaci nevzniká žádný prořez a ani jiný izolační odpad, vyjma prázdných obalů od izolace. Podlahový rošt se skládá z jednotlivých nosných dřevěných hranolů, prken, latí a OSB desky 18 mm silné. Celý set komponentů tvoří skládačku, která po složení vytvoří dokonalé pevný, stabilní a nesmírně únosný podlahový systém. Užitečné zatížení převyšuje normativní požadavky na únosnost podlah v půdních prostorách. Z podlahového systému stavíme jednak menší odkládací plochy na půdách domů, tak i velké celoplošné podlahy na bytových domech, školách, ale i revizní lávky všude tak, kde investor nevyžaduje celoplošnou podlahu. Podlahový rošt je vhodný na všechny typy stropních konstrukcí a pro všechny typy foukaných izolací.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Pelhřimov Objem 21.9 m³ Materiál Climastone S Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×