Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytový dům - Zateplení stěn bytového domu v Třešti

Zateplení stěn bytového domu v Třešti

12.03.2024

Zateplení Jihlava

V březnu 2024 Poctivá izolace dokončila zateplení stěn bytového domu v Třešti. Majitelé panelového bytového domu se rozhodli zateplit svůj dům kontaktním zateplovacím systémem. Celková výměra fasády bytového domu činí 700 m2. Použitým izolačním materiálem je polystyrén o síle 160 mm. Finální povrchovou úpravu vtvořila probarvená silikonová omítka.

Zateplení stěn

Před zahájením prací na zateplení stěn bytového domu bylo potřeba provést několik přípravných prací. Předně bylo nutné odstranit stávající zateplení štítové stěny. Původní zateplení štítové stěny bylo z již nevyhovující, zastaralé a hlavně z tepelně izolačního hlediska naprosto nevyhovující kvůli malé tloušťce izolačního materiálu. Dle bylo nutné demontovat nové balkony a ty uskladnit po dobu zateplovacích prací. No a pak se již rozeběhly zateplovací práce, které trvaly cca 2 měsíce. Po zateplení stěn a soklu jsme zpětně namontovaly balkony, zhotovily novou hromosvodnou soustavu, přidělali nové držáky antén sušáků prádla. Drobné dokončovací práce jsme díky rychlému nástupu zimy musely dokončit na jaře 2024. Ovšem tyto práce neměly vliv na to, aby byl dům již před zimou zbaven lešení a obyvatele domu mohli využívat komfort nového zateplení. Při revitalizaci bytového domu nebyla použita žádná foukaná izolace, ale to vůbec nevadí. Poctivá izolace provádí stavební práce a zateplovací činnosti i tam, kde se foukaná izolace z nějakého důvodu nedá aplikovat.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 700 m² Materiál Desky expandovaného polystyrenu Objekt Bytový dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×