Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu bungalovu v Nýrsku

Zateplení stropu bungalovu v Nýrsku

13.06.2022

Zateplení Klatovy

V červnu 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu v Nýrsku. Jednalo se o novostavbu typu bungalov se sedlovou střechou, konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem a se sádrokartonovým stropem. Na celkovou plochu 164 m2 nafoukala Poctivá izolace minerální skelnou vatu Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 32 cm. Foukaná izolace na stropě domu vytvořila celistvou dokonale izolující vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů, která zajistí tepelný komfort v domě po celý rok. Vrstva foukané izolace ochrání dům nejen proti zimě, ale i proti vedru či proti požáru.

Zateplení stropu

Pro bungalovy je vazníková konstrukce a lehký SDK strop nejčastější kombinace. Jedná se ale o složitou konstrukci, ve které se klasická pokládka izolačních rolích či desek realizuje jen těžko. Technologie foukané izolace je ale pro takovou konstrukci jako stvořená. Izolace se pomocí foukacích strojů dostane i do těch nejhůře přístupných míst a vytvoří dokonalou celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů, která v zimě nepropustí žádné drahé teplo z domu ven a v létě naopak zamezí přehřívání. Aplikace foukané izolace je navíc rychlá a jednoduchá. Není třeba žádné neustálé řezání a skládání, jako tomu je u izolačních desek a rolí. S Poctivou izolací máte zatepleno v řádu hodin. Na strop novostavby rodinného domu v Nýrsku jsme nafoukali materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná izolace, která si již získala mnoho spokojených uživatelů. Není se čemu divit. Supafil disponuje množstvím skvělých výhod, jako je např jeho čistě bílá barva, nesléhavost, prodyšnost, zdravotní nezávadnost a nehořlavost. Supafil má rovněž nízkou objemovou hmotnost, a tak se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy, které nikterak nepřetěžuje ani ve vyšších vrstvách. Strop rodinného domu v Nýrsku Poctivá izolace zateplovala v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Tato služba se skvěle hodí nejen pro stavební firmy, ale i pro menší stavitele dřevostaveb či jiné řemeslníky. Spolupráce s Poctivou izolací je jednoduchá a výhodná!Stavebníci díky nám ušetří spoustu času, peněž a ulehčí si práci. Vyzkoušejte si nás i Vy. Poctivá izolace provádízateplení stropu na klíč. 

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Klatovy Objem 52.47 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×