Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytové domy - Zateplení stropu bytového domu ve Starých Křečanech

Zateplení stropu bytového domu ve Starých Křečanech

14.06.2022

Zateplení Děčín

V červnu 2022 provedla Poctivá izolace další zakázku zateplení stropu. Tentokrát se jednalo o stávající bytový dům s novou valbovou střechou, krovem z příhradového vazníku a stropem tvořeným trapézovým plechem a betonem. Na celkovou plochu 489 m2 nafoukali pracovníci Poctivé izolace vrstvu izolace vysokou 30 cm. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil Loft od společnosti Knauf. Díky technologii foukané izolace vznikla ve složité vazníkové konstrukci celistvá dokonale izolující vrstva, která dům perfektně zaizoluje proti zimě i proti vedru. Zateplení stropu bytového domu ve Starých Křečanech provedla v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Poměr cena výkon je u foukané izolace do vazníkové střechy nejlepší ze všech izolačních technologií. Pro obyvatele bytového domu je foukaná izolace velmi komfortní technologií zateplení střechy nebo zateplení stropu. Poctivá izolace zaparkuje auto před domem a hadici, kterou se izolace transportuje na půdu nebo strop si natáhneme po lešení, nebo ji spustíme ze střechy či schodišťovou šachtou. Veškerá pracovní aktivita každopádně probíhá před domem v nákladovém prostoru auta a na půdě nebo střeše. Izolaci za pomocí vzduchu transportujeme hadicí, a tudíž nikdo neběhá po schodišti s balíky izolace nebo je nevozí výtahem a neruší tak obyvatele domu. Další nespornou výhodou je rychlost realizace. Standardní bytový dům o rozloze 300 až 700 m2 zaizolujeme během jediného dne. Bytový dům ve Starých Křečanech byl tvořen vazníkovou střešní konstrukcí, pro kterou je foukaná izolace ideální řešení. I přes veškeré překážky se ve složité konstrukci vytvoří dokonalá celistvá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, a dům je tak dokonale zaizolován. Zateplení stropu ve Starých Křečanech provedla Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jedná se o výhodnou spolupráci nejen pro velké společnosti, ale i pro menší stavitele a řemeslníky. Díky Poctivé izolace ušetříte čas, peníze i pracovní sílu. Poctivá izolace se o vše postará a ohledně zateplení se vším pomůže a poradí. Třebas s výběrem toho pravého materiálu do Vaší konkrétní konstrukce. V případě bytového domu ve Starých Křečanech byl zvolen materiál Supafil loft od společnosti Knauf, který je v bytovkách používán nejčastěji. Jedná se o sklenou minerální izolaci, která je nehořlavá, zdravotně nezávadná, čistě bílá a nesléhává. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 146.7 m³
Oblast: Děčín
Objekt Bytové domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×