Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu chalupy v Jeřišnu

Zateplení stropu chalupy v Jeřišnu

09.07.2021

Zateplení Havlíčkův Brod

Starší rodinné domy ať už se v nich bydlí celoročně nebo jsou vyžívané k rekreačnímu bydlení, jsou vhodné pro zateplení technologií foukané izolace. Foukaná izolace je totiž velmi rychlý a efektivní způsob zateplení stropu. Stačí jedno dopoledne, za tento krátký čas strop zaizolujeme, a ihned šetříte za topení. Úspora po zateplení stropu bývá 25-40%!

 

Zateplení stropu

Zateplení stropu na starších domech je nejjednodušší a nejlevnější zateplovací opatření ze všech. Izolace stropu o výměře 100m2 s výškou foukané izolace 25 cm Vás bude stát mezi 36 000 Kč a 42 000 Kč, podle druhu izolačního materiálu. Pro izolaci stropu stačí jednoduchá příprava, kterou jsme schopni udělat za vás. A to vše bez nepořádku kolem domu, v domě a na zahradě. Pro srovnání se zateplením fasády Vás čeká mnohem více práce.  A těch peněz, co Vás to bude stát, to jsou statisíce! Nebo taková výměna oken. Zase se bavíme o částkách určitě přes 100 000 Kč! A nepořádku v celém domě a práce je to na několik dnů.

 

A úspora za energie?

V porovnání s vynaloženými částkami je zateplená fasáda a výměna oken v porovnání s izolací stropu jednak na vstupech dražší a hlavně návratnost investic je mnohonásobně delší. Návratnost investice u výměny oken a zateplení fasády více jak 15 let. Investice do zateplení stropu se Vám vrátí za 4-6 let. Navíc vám v Poctivé izolaci poradíme, jaký izolační materiál bude právě pro Vaší konstrukci stropu nejlepším řešením.

 

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 7.8 m³ Materiál Climaglass W Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×