Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Zemědělství - Zateplení stropu dílen se sedlovou střechou v Bílovci

Zateplení stropu dílen se sedlovou střechou v Bílovci

11.10.2022

Zateplení Nový Jičín

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu dílen se sedlovou střechou v Bílovci. Konstrukce krovu byla tvořena příhradovými vazníky. Foukalo se na heraklitový podhled, kde se již nacházela vrstva asi 50 mm stávající skelné izolace, která již byla příliš stará a nefunkční. Aby izolace nepropadávala, bylo zapotřebí podhled opravit. Samotné foukání se pak již realizovalo ze střechy. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal ve vrstvě vysoké celkem 30 cm. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Působíme po celé České republice.

Zateplení stropu

Objekt dílen v Bílovci zateploval tým Poctivé izolace v říjnu 2022. Jednalo se o vazníkovou konstrukci a sedlovou plechovou střechu. Na heraklitovém podhledu se nacházela stávající vrstva staré a již nefunkční skelné izolace. Podhled byl opraven, aby se zajistilo, že izolace nebude propadávat. Pak už přišla na řadu samotná aplikace foukané vaty. Realizace probíhala ze střechy. Přístup do prostoru byl zajištěn ze sousední pultové střechy po odchlípnutí trapézového plechu. Tým pracovníků Poctivé izolace měl zajištěn pohyb po stropní konstrukci po fošnách, které zajistil investor. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která byla nafoukána ve vrstvě vysoké 30 cm. Abychom mohli dokonale aplikovat foukanou izolaci, demontovali jsme si několik střešních šablon, které jsme následně po poctivě odvedené práci opět uzavřeli. Poctivá izolace má s tímto typem aplikace bohaté zkušenosti a vedle záruky na izolační práce neseme i záruku za to, že střešní krytinu uzavřeme tak, aby nedocházelo k zatékání. Poctivá izolace je tu pro Vás. Vyzkoušejte si nás i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 198 m³
Oblast: Nový Jičín
Objekt Zemědělství
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×