Zateplení stropu dřevostavby rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu dřevostavby rodinného domu v Praze-Uhříněvsi

Zateplení stropu dřevostavby rodinného domu v Praze-Uhříněvsi

26.07.2022

Zateplení Praha

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace další ze zakázek zateplení stropu. Tentokrát se jednalo o novostavbu dřevostavby rodinného domu typu bungalov s valbovou střechou a konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem s lehkými sádrokartonovými stropy. Na tento typ konstrukce je technologie foukané izolace jako stvořená. Na celkovou plochu 147 m2 nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 32 cm. Zateplení stropu rodinného domu v Praze-Uhříněvsi bylo zrealizováno v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Poctivá izolace má s technologií foukané izolace již dlouholeté zkušenosti. Zateplili jsme již tisíce objektů a se svými bohatými zkušenostmi se rádi podělíme s našimi partnery. V rámci služby zateplení subdodavatelsky se Poctivá izolace stává ceněným pomocníkem všech řemeslníkům, kterým pod rukami prochází tepelné izolace montované do stropů, střech a stěn budov. Jde např. o sádrokartonáře, výrobce vazníků, výrobce montovaných dřevostaveb či stavební firmy a další. S Poctivou izolací ušetříte nejen spoustu času a pracovní síly, ale i peněz. Na strop dřevostavby rodinného domu byla foukaná izolace ideálním řešením. Foukaná izolace si ve složité vazníkové konstrukci hravě poradí a vytvoří na stropě celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Díky své nízké objemové hmotnosti je tento materiál ideální na lehké sádrokartonové stropy, které ani při vyšších vrstvách nijak zvláště nepřetěžuje. Supafil se navíc řadí do třídy reakce na oheň A1 a je tedy prakticky nehořlavý. Je také čistě bílý, nesléhává, je prodyšný a zcela zdravotně nezávadný. Díky takto kvalitní vrstvě izolace se mohou majitelé domu těšit ideálnímu tepelnému komfortu po celý rok. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Praha 1 Objem 47 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy