Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu dřevostavby v České Lípě

Zateplení stropu dřevostavby v České Lípě

14.03.2022

Izolace Česká Lípa

Zateplení stropu rodinného domu typu dřevostavba foukanou minerální izolací v České Lípě Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Realizace zateplení lehkého sádrokartonového stropu s parotěsnou fólií lehkou foukanou izolací je velmi rychlé a kvalitně provedené. Poctivá izolace pro zateplení stropu zvolila vyzkoušený izolační materiál Supafil. Lehký, zdravotně nezávadný a skvěle izolující Supafil je nejlepším řešením pro zateplení stropů a zateplení střech, zejména jedná-li se o zateplení novostavby nebo zateplení dřevostavby.

Zateplení dřevostavby

Poctivá izolace se svou technologií foukané izolace velmi rychle a efektivně zateplí každý strop. A nejenom stropu. Foukaná izolace od Poctivé izolace je mimořádně vhodná nejenom pro zateplení stropu dřevostavby, ale i pro zateplení stěn. Některé dřevostavby jsou vyráběné na hale a na místě stavby jsou pomocí jeřábu sestaveny v celý dům. Takové dřevostavby Poctivá izolace také zatepluje. Ovšem pouze stropní konstrukci. Ta je téměř výhradně tvořena z dřevěných sbíjených vazníků a tento typ střešního krovu tvoří velmi členitý půdní terén plný různě propletených prken. V tomto lese se těžce rozkládají klasické izolační materiály jako jsou role nebo desky. Vytvořit izolační vrstvu o výšce 30 a více centimetrů vyžaduje použít několik vrstev desek nebo rolí. Při jejich pokládce nesmíte šlápnout na sádrokartonový strop, protože jinak jej zničíte. Takže je snad už všem jasné, že zateplení lehkého sádrokartonového stropu zavěšeného na dřevěném vazníkovém krovu je jako stvořené pro foukanou minerální izolaci od Poctivé izolace. Ve spojení s izolačním materiálem Supafil se jedná o dokonalé zateplení lehkou stropu s lehkou tepelnou izolací. Mnoho stavitelů rodinných domů si nás již vyzkoušelo. Ročně zateplíme více jak 300 budov. Výhody foukané izolace čím dál tím více objevují i stavitelé dřevostaveb a pro ně má Poctivá izolace službu zateplení subdodavatelsky.   

Zateplení subdodavatelsky

Poctivá izolace provádí zateplení stropů, zateplení střech a zateplení stěn nejenom pro přímí koncové zákazníky, ale i pro pravidelní odběratele z řad stavebních firem nebo řemeslníků. Pro vás řemeslníky a stavební firmy máme připravené zajímavé velkoodběratelské ceny. Co získáte při využití služby zateplení subdodavatelsky? Především nemusíte své lidi nutit a někdy téměř prosit, aby zateplovali zastaralým způsobem, tedy pokládali desky a role na těžko přístupná místa vazníkových stropů a střech. Můžete jim dát jinou práci. Zateplení za vás provede Poctivá izolace. Jak vše probíhá?

Na půdu se natáhne pouze hadice, kterou se dopravuje veškerý izolační materiál pro zateplení stropu rovnou na půdu. Tudíž přes dům nikdo necourá s balíky izolace, nedělá nepořádek a hluk. Veškerá pracovní činnost probíhá na uzavřené půdě a v naší dodávce, na které je umístěn foukací stroj s veškerým izolačním materiálem. Dům o zastavěné ploše 200 m2 s vrstvou izolace 35 cm zaizolujeme za jeden den. Rada pro všechny stavební společnosti, dřevostavbaře a jiné řemeslníky. Na své realizace si najměte rovnou profesionály z Poctivých izolací, ať nemusíte řešit pozdější reklamace a opravy. Poctivá izolace provádí zateplení stropů a zateplení střech v rámci celé ČR. Díky geografické poloze umístění centrály a skladu na Vysočině 5 km od sjezdu z D1 na 112 km má Poctivá izolace všude blízko. 90 km do Brna 110 km do Prahy, 90 Km do Znojma, 100 km do Hradce Králové, 2,5 hodiny jízdy do Ostravy, do Karlových Varů, do Ústí nad Labem do Liberce a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Poctivá izolace má ke všem blízko. Poctivá izolace pro své zákazníky drží skladem 5 druhů izolačních materiálů do různých konstrukcí všeho typu. Na své realizace Poctivá izolace poskytuje 5 let záruku. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Česká Lípa Objem 37.1 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×