Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu dřevostavby v Hradišťku u Kerska

Zateplení stropu dřevostavby v Hradišťku u Kerska

25.02.2022

Izolace Nymburk

Zateplení stropu rodinného domu typu dřevostavba foukanou minerální izolací v Hradišťku u Kerska Poctivá izolace zrealizovala v únoru 2022. Realizace zateplení lehkého sádrokartonového stropu s parotěsnou fólií foukanou izolací je velmi rychlé a kvalitně provedené. Poctivá izolace pro zateplení stropu zvolila vyzkoušený Supafil. Lehký, zdravotně nezávadný a skvěle izolující Supafil je nejlepším řešením pro zateplení stropů a zateplení střech.

Proti požáru

Poctivá izolace se svou technologií foukané izolace velmi rychle a efektivně zateplí každý strop. V případě vazníkových střešních konstrukcí v kombinaci s lehkým sádrokartonovým stropem s parotěsnou fólii, tedy skladbou, po které se nedá přímo pohybovat je foukaná izolace spásným pomocníkem pro zateplení. Ve změti dřevěných prvků vzájemně různě propletených a různě pospojovaných prken a fošen, které tvoří střešní konstrukci je jiná technologie než foukaná izolace v koncích. Stačí se podívat na fotky a hned je každému jasné o čem je řeč. V takto nepřístupném podstřešním prostoru je velmi složité ne-li nemožné provést kvalitně zateplení stropu jinou izolační technologií. Rozkládat desky nebo role ve dvou až třech vrstvách na parotěsnou fólií, po které nesmíte chodit je téměř nemožné. Provést izolaci před montáží parotěsné fólie, takříkajíc ze spodu, tedy na vyvázané provázky, je opět mňamka. Drobná vlákna, která se uvolňují z izolačních desek nebo rolí padají přímo do očí a můžete mít klidně i pracovní brýle, nepomůžete si. Stříkaná pěna aplikovaní na parotěsnou fólií? No tak tu si dá do domu na strop opravdu milovník adrenalinového života. Stříkané pěna vzniká smísením dvou chemický látek až na půdě. Jde o chemický proces s mnoha výpary. Stříkané pěny jsou nejhořlavější izolačním materiálem na rozdíl od minerálních izolací, které jsou nehořlavé. Takže v případě požáru střechy stříkané pěny, nejenom že aktivně podporují rychlé šíření požáru a obyvatelům domu nedávají vyšší šance na záchranu života, ale ohrožují nejenom zasahující hasiče, ale i okolní obyvatele jedovatými zplodinami. Minerální izolace nehoří, tím dávají obyvatelům domu v případě požáru vyšší šance na přežití, protože mají více času na opuštění zasaženého domu. Navíc cena minerálních izolací je podstatně nižší než stříkaných pěn. Tepelně izolační vlastnosti mají oba typy izolací stejné. Není tedy pravda, že stříkané pěny potřebujete pro zateplení stropu nižší vrstvu. Stavební fyzika a výpočet tepelného odporu platí pro všechny izolační materiály stejný. Takže pozor na lži. Poctivá izolace svým klientům nelže. Veškeré technické údaje svým klientům dokládáme přiloženými technickými listy jednotlivých izolačních materiálů.   

Zateplení subdodavatelsky

Poctivá izolace provádí zateplení stropů, zateplení střech a zateplení stěn nejenom pro přímí koncové zákazníky, ale i pro pravidelní odběratele z řad stavebních firem nebo řemeslníků. Pro vás řemeslníky a stavební firmy máme připravené zajímavé velkoodběratelské ceny. Co získáte při využití služby zateplení subdodavatelsky? Především nemusíte své lidi nutit a někdy téměř prosit, aby zateplovali zastaralým způsobem, tedy pokládali desky a role na těžko přístupná místa vazníkových stropů a střech. Můžete jim dát jinou práci. Zateplení za vás provede Poctivá izolace. Jak vše probíhá?

Na půdu se natáhne pouze hadice, kterou se dopravuje veškerý izolační materiál pro zateplení stropu rovnou na půdu. Tudíž přes dům nikdo necourá s balíky izolace, nedělá nepořádek a hluk. Veškerá pracovní činnost probíhá na uzavřené půdě a v naší dodávce, na které je umístěn foukací stroj s veškerým izolačním materiálem. Dům o zastavěné ploše 200 m2 s vrstvou izolace 35 cm zaizolujeme za jeden den. Rada pro všechny stavební společnosti, dřevostavbaře a jiné řemeslníky. Na své realizace si najměte rovnou profesionály z Poctivých izolací, ať nemusíte řešit pozdější reklamace a opravy. Poctivá izolace provádí zateplení stropů a zateplení střech v rámci celé ČR. Díky geografické poloze umístění centrály a skladu na Vysočině 5 km od sjezdu z D1 na 112 km má Poctivá izolace všude blízko. 90 km do Brna 110 km do Prahy, 90 Km do Znojma, 100 km do Hradce Králové, 2,5 hodiny jízdy do Ostravy, do Karlových Varů, do Ústí nad Labem do Liberce a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Poctivá izolace má ke všem blízko. Poctivá izolace pro své zákazníky drží skladem 5 druhů izolačních materiálů do různých konstrukcí všeho typu. Na své realizace Poctivá izolace poskytuje 5 let záruku. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Nymburk Objem 39.04 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Jarní prohlídka zdarma ×