Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu dřevostavby v Křimicích

Zateplení stropu dřevostavby v Křimicích

27.09.2021

Foukaná izolace Plzeň

Zateplení stropu dřevostavby v Křimicích byla jedna z mnoha našich zářijových realizací. Dřevostavba s dřevěnou vazníkovou střešní konstrukcí a strop z lehkých sádrokartonový desek s parotěsnou fólií je stvořená pro foukanou izolaci. Foukaná izolace se dostane úplně všude a díky tomu vytvoří dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace. Dřevostavba zateplená foukanou izolací je již standardním provedením rodinného domu. Pro zateplení dřevostaveb jsou foukané izolace jako stvořené. Poctivá izolace se svou technologií, znalosti, zkušenostmi a dovednostmi získanými během mnohaletého působení v oboru foukaných izolací je profesionálním dodavatelem v oboru izolatérství. Naše zkušenosti pomáhají mnoha stavebníkům po celé ČR a společně s nimi šíříme dobré jméno a výhody foukané izolace.

 

Pro drobné stavebníky

Poctivá izolace s technologii foukaných izolací je velkým pomocníkem pro drobné stavebníky. A nejenom pro ty, kteří si staví svépomoci zděný dům, ale i pro ty, kteří si staví dřevostavbu. Obzvláště pro dřevostavby je naše technologie užitečným pomocníkem. Umíme provést zateplení stropu, zateplení střechy i zateplení stěny. Prostě zvládneme jednoduše zateplit celou dřevostavbu. Foukaná izolace je tu pro všechny stavebníky a pro všechny konstrukce.

 

Zateplení subdodavatelsky

Poctivá izolace není partnerem jenom pro individuální stavebníky, ale naší služby zateplení subdodavatelsky využívá i mnoho stavebních společností a řemeslníků působících ve stavebnictví. Naší profesí je izolatérství. Tak se odborně nazývá naše činnost dle Živnostenského oprávnění. Každopádně plně profesionalizované skupiny aplikačních techniků na stavbách odvedou špičkovou práci s mnohaletou zárukou. Práce s tepelnými izolacemi je pro nás denním chlebem a z neoblíbené činnosti mnoha stavebních firem a řemeslníků jsme udělali řemeslo. Využijte našich zkušeností, dovedností a znalostí a sami sobě ušetřete čas a peníze a Vaše starosti s aplikací tepelných izolací přehoďte na nás. Rádi se toho ujmeme. Na výběr máme 5 různých druhů izolačních materiálů.

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 29.8 m³
Oblast: Plzeň-město
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×