Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu dřevostavby v Louce u Litvínova

Zateplení stropu dřevostavby v Louce u Litvínova

28.02.2022

Izolace Most

Zateplení stropu rodinného domu typu dřevostavba foukanou minerální izolací v Louce u Litvínova Poctivá izolace zrealizovala v únoru 2022. Realizace zateplení lehkého sádrokartonového stropu s parotěsnou fólií lehkou foukanou izolací je velmi rychlé a kvalitně provedené. Poctivá izolace pro zateplení stropu zvolila vyzkoušený izolační materiál Supafil. Lehký, zdravotně nezávadný a skvěle izolující Supafil je nejlepším řešením pro zateplení stropů a zateplení střech, zejména jedná-li se o zateplení novostavby nebo zateplení dřevostavby.

Zateplení dřevostavby

Poctivá izolace se svou technologií foukané izolace velmi rychle a efektivně zateplí každý strop. A nejenom stropu. Foukaná izolace od Poctivé izolace je mimořádně vhodná nejenom pro zateplení stropu dřevostavby, ale i pro zateplení stěn. Vždyť mnoho výrobců montovaných dřevostaveb pro zateplení svých rámových konstrukcí používají foukané izolace. Na halách, kde vyrábí stěny svých domů vyplní základní rám různými foukanými izolacemi. Nejčastěji používají minerální izolace a celulózové izolace. Vědí proč to dělají. Vyfoukání rámové konstrukce zrychluje výrobu a tím ji i zlevňuje. Poctivá izolace používá úplně stejné izolační materiály, jako tito výrobci. Stejné materiály od stejných výrobců s tím rozdílem, že mi je foukáme přímo na stavbách. Stavitelům dřevostaveb, kteří provádí výstavbu přímo na základové desce a staví rámovou konstrukci na místě, dokážeme pomoci se zateplením dřevostavby stejně profesionálně jako to umí foukací roboti na halách velkých výrobců. Poctivá izolace, je technologicky vybavena pro aplikaci všech druhů izolačních materiálů od minerálních skelných a čedičových přes celulózové až po dřevovláknité izolace. Poctivá izolace disponuje několika špičkovými foukacími stroji, které umí zpracovat desítky tun izolací denně v nejvyšší kvalitě. Poctivá izolace pravidelně investuje do obnovy technologického vybavení pro neustále zvyšování kvality svých služeb a nafoukaných vrstev izolací. Vyzkoušejte si nás a sami se přesvědčte o našich kvalitách.   

Zateplení subdodavatelsky

Poctivá izolace provádí zateplení stropů, zateplení střech a zateplení stěn nejenom pro přímí koncové zákazníky, ale i pro pravidelní odběratele z řad stavebních firem nebo řemeslníků. Pro vás řemeslníky a stavební firmy máme připravené zajímavé velkoodběratelské ceny. Co získáte při využití služby zateplení subdodavatelsky? Především nemusíte své lidi nutit a někdy téměř prosit, aby zateplovali zastaralým způsobem, tedy pokládali desky a role na těžko přístupná místa vazníkových stropů a střech. Můžete jim dát jinou práci. Zateplení za vás provede Poctivá izolace. Jak vše probíhá?

Na půdu se natáhne pouze hadice, kterou se dopravuje veškerý izolační materiál pro zateplení stropu rovnou na půdu. Tudíž přes dům nikdo necourá s balíky izolace, nedělá nepořádek a hluk. Veškerá pracovní činnost probíhá na uzavřené půdě a v naší dodávce, na které je umístěn foukací stroj s veškerým izolačním materiálem. Dům o zastavěné ploše 200 m2 s vrstvou izolace 35 cm zaizolujeme za jeden den. Rada pro všechny stavební společnosti, dřevostavbaře a jiné řemeslníky. Na své realizace si najměte rovnou profesionály z Poctivých izolací, ať nemusíte řešit pozdější reklamace a opravy. Poctivá izolace provádí zateplení stropů a zateplení střech v rámci celé ČR. Díky geografické poloze umístění centrály a skladu na Vysočině 5 km od sjezdu z D1 na 112 km má Poctivá izolace všude blízko. 90 km do Brna 110 km do Prahy, 90 Km do Znojma, 100 km do Hradce Králové, 2,5 hodiny jízdy do Ostravy, do Karlových Varů, do Ústí nad Labem do Liberce a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Poctivá izolace má ke všem blízko. Poctivá izolace pro své zákazníky drží skladem 5 druhů izolačních materiálů do různých konstrukcí všeho typu. Na své realizace Poctivá izolace poskytuje 5 let záruku. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Most Objem 74.2 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Jarní prohlídka zdarma ×