Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu dřevostavby ve Spořicích

Zateplení stropu dřevostavby ve Spořicích

18.10.2021

Izolace Chomutov

Zateplení stropu novostavby rodinného domu typu dřevostavba ve Spořicích jsme provedli v říjnu 2021. Lehký stropní podhled pod dřevěnými střešními vazníky vyžaduje lehkou tepelnou izolaci v ideálním případě foukanou izolaci od Poctivé Izolace. Za povšimnutí stojí, že aplikace foukané izolace proběhla na parotěsnou fólii, která naši foukanou izolaci unese. Chce to, ale použít kvalitní parotěsnou fólii a tu ke spodním vazníkovým pásnicím dobře přikotvit.

 

Foukaná izolace

Foukaná izolace je izolační technologie, která posunula zateplování stavebních konstrukcí ne o jeden, ale minimálně o dva stupně dál. Foukaná izolace několika násobně zkracuje dobu nutnou pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny. Foukaná izolace i při rychlém průběhu izolování vytvoří podstatně kvalitnější a souvislejší vrstvu tepelné izolace bez tepelných mostů. Foukaná izolace se dostane i do jinak těžko přístupných prostor, které by se jinými izolačními technologiemi jinak nepodařilo zaizolovat. Foukaná izolace je nejefektivnější izolační technologií pro zateplení stropů a střešních konstrukcí postavených s dřevěných sbíjených vazníků. A právě pro tyto všechny vlastnosti se foukaná izolace stala velmi oblíbenou zateplovací technologii pro všechny typy stavebníků od drobných investorů přes řemeslníky, menší stavební firmy až po velké stavební společnosti.

 

Poctivá izolace je pro všechny

Poctivá izolace a naše technologie foukaných izolací je přínosem pro každou stavbu a každého investora. Každému klientovi se věnujeme individuálně a každému z vás nachystáme technické řešení na míru, a to na konkrétní požadavky vaší zateplované konstrukce. Poctivá izolace má na výběr z pěti druhů izolačních materiálů. Doporučíme vám ten nejvhodnější izolační materiál, který bude právě v té vaší konstrukci fungovat nejlépe a přinese vám nejlepší užitek. Právě takto tomu je i dřevostavbě ve Spořicích. Dřevostavbu stavěla stavební společnost, pro kterou Poctivá izolace provádí zateplení stropů službou zateplení subdodavatelsky. Tato spolupráce pro stavební společnosti přináší jenom samé výhody – garanci ceny na dlouho dobu dopředu, garanci dodržení termínu aplikace foukané izolace, garance kvality podtržená dlouhou zárukou, garance dostupnosti izolačních materiálů máme velké skladovací kapacity všech izolačních materiálů, které nabízíme, garance profesionality, celý tým Poctivých izolací se neustále zdokonaluje ve svém oboru.

Parametry realizace

Oblast: Chomutov Objem 42.8 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×