Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firma - Zateplení stropu fotbalových kabin v Doubravčicích

Zateplení stropu fotbalových kabin v Doubravčicích

02.08.2021

Izolace Kolín

Izolace stropu fotbalových kabin v Doubravčicích bylo jako stvořené pro foukané izolace. Když se podíváte na fotky, tak pochopíte. Hustá spleť střešních dřevěných vazníků a k tomu nízká průlezná výška v kombinaci se zavěšeným sádrokartonovým podhledem, který není pochůzí a unese pouze lehkou tepelnou izolaci nedává vůbec žádnou jinou šanci v úvahách o jiném zateplení než právě foukanou izolací.

 

Výhody foukané izolace

O tom, že foukaná izolace je ve vazníkové střešní konstrukci tím nejlepším řešením pro zateplení stropu bylo napsáno již mnoho stran textů. A protože latinské přísloví říká, že „opakování je matka moudrosti“, tak není nikdy na škodu si výhody foukané izolace ve vaznících zopakovat. Foukaná izolace vytvoří dokonale souvislou vrstvu bez teplených mostů. Zateplení stropu s využitím technologie foukané izolace je mnohonásobně rychlejší než při použití izolačních desek nebo rolí. Foukaná izolace je bezodpadová, nevznikají žádné odřezky rolí nebo desek. Foukaná izolace dokonale zateplí i ta nejméně přístupná místa v nejnižších částech vazníků, protože foukaná izolace „dolítne až na vzdálenost 3 metrů. A v neposlední řadě foukaná izolace uvolňuje stavební dělníky pro jinou práci, protože foukanou izolaci udělá externí profesionální firma Poctivá izolace. Navíc s dlouhou zárukou a levněji než při použití desek nebo rolí.

 

Zateplení subdodavatelsky

Výše uvedených výhod si uvědomuje čím díl více stavebních firem, pro které je služba Poctivé izolace zateplení subdodavatelsky vítaným pomocníkem. Poctivé izolace z neoblíbené činnosti práce s tepelnými izolacemi udělal zcela profesionální řemeslnou činnost, na kterou jsme hrdí. Zateplení subdodavatelsky od Poctivé izolace přináší stavebním firmám pouze samé výhody. Zateplení stropu fotbalových kabin v Doubravčicích proběhlo formou subdodávky pro generálního dodavatele stavby.

 

Parametry realizace

Oblast: Kolín Objem 85.4 m³ Materiál Climaglass W Objekt Stavební firma
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×