Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu garáže v Bystré

Zateplení stropu garáže v Bystré

16.10.2021

Izolace Pelhřimov

Zateplení stropu novostavby garáže v Bystré realizované v říjnu 2021 bylo druhou etapou realizace u stejného majitele. První etapou bylo zateplení stropu novostavby rodinného domu. A protože byl majitel rodinného domu spokojený s tím, jak Poctivá izolace provedla zateplení jeho domu, tak nebylo náhodou, že jsme přijeli zrealizovat i izolaci stropu novostavby dvougaráže.

Zateplení stropu

Skladba stropní konstrukce dvougaráže se velmi podobá skladbě stropu běžného rodinného domu. Vlastně je totožná s převážnou většinou stropů dnes stavěných domů. Dřevěné vazníkové krovy a pod nimi zavěšený strop z lehkých sádrokartonových desek s parotěsnou fólií. Strop v tomto provedení není pochozí, což znamená, že se na něj nedá šlapat, aniš byste se nepropadli o patro níže. Proto je zateplení stropu klasickými deskami nebo rolemi téměř nemožné. Ještě, že máme k dispozici technologii foukané izolace, která je pro tento typ stropu jako stvořená.

Foukaná izolace

V husté spleti dřevěných vazníků je foukaná izolace ideálním a rychlým pomocníkem pro zateplení stropu. Foukaná izolace vytvoří velmi rychle souvislou vrstvu tepelné izolace bez tepelných mostů. Když zde píšeme, že velmi rychle, tak myslíme, že opravdu velmi rychle. Strop o výměře 100 m2 a s vrstvou izolace 330 mm zafoukáme za 3 hodiny! Ve dvou lidech! Pokládka klasický desek a rolí by se stejnou vrstvou izolace na stejné ploše a se stejným počtem lidí trvala minimálně 2 dny. A víte, kolik by to stálo? Foukaná izolace od Poctivé izolace je dokonce levnější než klasická pokládka desek nebo rolí! Tak proč izolovat klasicky, když můžete izolovat prakticky. Zavolejte nám a my vám to zafoukáme.

Parametry realizace

Oblast: Pelhřimov Objem 37.5 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×