Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytový dům - Zateplení stropu novostavby bytového domu v Rudíkově

Zateplení stropu novostavby bytového domu v Rudíkově

20.08.2021

Foukaná izolace Třebíč

Zateplení stropu novostavby bytového domu v Rudíkově Poctivá izolace realizovala v srpnu roku 2022. Jak to v současné době bývá u novostaveb rodinných domu zvykem, že je střešní konstrukce domu tvořená dřevěným sbíjeným vazníkem a na něm je zavěšen lehký podhled ze sádrokartonových desek s parotěsnou fólií, tak se tento typ střešní konstrukce velmi často objevuje i novostaveb bytových domů. Zejména mají-li sedlovou nebo valbovou střechu. Dřevěný vazník se sádrokartonovým stropem se nejlépe a levně izoluje s využitím technologie foukané izolace. V Rudíkově jsme na izolaci stropu použili izolační materiál Supafil loft ve vrstvě 40 cm.

 

Zateplení novostaveb

Foukaná izolace v tomto bytovém domě v Rudíkově není první realizací zateplení stropu Poctivých izolací. Investor měl možnost si náš sytém foukané izolace vyzkoušet již dříve na jiném bytovém domě, který stavěl. S naší prací, zákaznickým servisem, poradenstvím a se samotným průběhem izolace stropu byl spokojený, a proto se na nás opětovně obrátil se zateplením stropu při výstavbě dalšího bytového domu. Poctivá izolace si velmi váží věrných dlouhodobých zákazníků.

 

Zateplení subdodavatelsky

Aplikace foukané izolace v Rudíkově probíhala prostřednictvím služby zateplení subdodavatelsky. Poctivá izolace je pro stavební firmy, investory v bytové výstavbě se svou nabídkou 5 druhů izolačních materiálů pro foukané izolace, poradenstvím kam který z izolantů a do jaké konstrukce a za jakých podmínek použít a především se spolehlivými aplikačními skupinami foukaných izolací, velmi zajímavým partnerem. Termíny realizací, které si dohodneme platí. Provedení foukané izolace je rychlé a na stavbě o nás prakticky nevíte. Poctivá izolace strop bytového domu v Rudíkově o výměře 200 m2 s aplikovanou výškou foukané izolace 40 cm provedla během jednoho dne. Vyzkoušejte si nás. Přijedeme, natáhneme hadice, zafoukáme, uklidíme si po sobě, předáme hotovou práci a odjedeme.

Parametry realizace

Oblast: Třebíč Objem 80 m³ Materiál Supafil loft Objekt Bytový dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×