Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby řadového rodinného domu v Ostrožské Nové Vsi

Zateplení stropu novostavby řadového rodinného domu v Ostrožské Nové Vsi

30.09.2022

Zateplení Uherské Hradiště

Na konci září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu řadového rodinného domu se sedlovou střechou v Ostrožské Nové Vsi. Konkrétně se jednalo o novostavbu typu bungalov s vazníkovou konstrukcí. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na sádrokartonový strop skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil má velmi nízkou objemovou hmotnost, a tak se na lehký SDK strop skvěle hodí. Tým Poctivé izolace nafoukal materiál Supafil na celkovou plochu 121 m2 ve vrstvě vysoké 42 cm. Veškeré práce proběhly rychle a hlavně poctivě. Vyzkoušejte si nás i Vy. Působíme po celé České republice.

Zateplení stropu

V případě novostavby rodinného domu v Ostrožské Nové Vsi jsme neřešili zateplení nad garáží a průjezdem, ale pouze nad obytnou částí. Výlez byl zajištěn přes žebřík z garáže. Na části stropu byl rovněž připraven rošt, který bude sloužit pro budoucí úložný prostor. Jako materiál byla v tomto případě zvolena minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou tým pracovníků Poctivé izolace nafoukal na sádrokartonový strop ve vrstvě vysoké 42 cm. Supafil je velmi oblíbeným materiálem, který vyniká díky své čistě bílé barvě, nesléhavosti, prodyšnosti a nehořlavosti. Supafil má rovněž nízkou objemovou hmotnost, a tak se skvěle hodí pro zateplení konstrukcí s lehkými sádrokartonovými stropy, které tím pádem nejsou nijak přetěžovány, a to ani ve vyšších vrstvách. Zateplení stropu pomocí foukané izolace je v případě vazníkových konstrukcí skvělým řešením. Foukaná vata dokonale obalí každý vazník a na stropě domu tak vznikne dokonalá souvislá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Jsme tu pro Vás.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 49.8 m³
Oblast: Uherské Hradiště
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×