Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu s valbovou střechou ve Slavětíně nad Ohří

Zateplení stropu novostavby rodinného domu s valbovou střechou ve Slavětíně nad Ohří

04.10.2022

Zateplení Louny

Na začátku října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby ve Slavětíně nad Ohří. Konkrétně se jednalo o novostavbu rodinného domu typu bungalov s valbovou střechou, vazníkovou konstrukcí a se sádrokartonovými stropy. Středem stropu vedla podlaha zaizolovaná vatou a s vlezem uprostřed. Jako materiál byl zvolen materiál Supafil loft od společnosti Knauf, který náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na SDK strop ve vrstvě vysoké 40 cm. Supafil loft je skelná minerální izolace s nízkou objemovou hmotností, a tak lehké sádrokartonové stropy nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Působíme po celé České republice.

Zateplení stropu

Novostavba rodinného domu ve Slavětíně byla tvořena vazníkovou konstrukcí. Tento typ střešní konstrukce je velmi členitý a jen těžko by se v něm zateplovalo v dnešní době již pro vazníkové střechy přežitými izolačními technologiemi. Těmito přežitými a pro zateplení stropu vazníkové střechy zastaralými izolačními technologiemi jsou především izolační desky či role. Na fotografiích z realizace zateplení stropu ve Slavětíně nad Ohří si můžete v praxi prohlédnout jednak členitost vazníkové střešní konstrukce a jednak dokonalé zateplení stropu takto komplikované vazníkové střechy technologií foukané izolace od Poctivé izolace. Souvislá vrstva izolace a dokonalé zateplení stropu bez tepelných mostů je pro nás standard a samozřejmost. Jako materiál byla v případě zateplení stropu rodinného bungalovu ve Slavětíně nad Ohří skelná minerální izolace Supafil loft, která je prodyšná, nesléhává a také nehořlavá. S výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Vás Vám rádi poradíme a pomůžeme v rámci našeho špičkového zákaznického servisu. Vyzkoušejte si nás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Louny Objem 103.07 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×