Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu s valbovou střechou ve Stradonicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu s valbovou střechou ve Stradonicích

14.10.2022

Zateplení Louny

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu s valbovou střechou ve Stradonicích. Konkrétně se jednalo o novostavbu bungalovu s vazníkovou konstrukcí a sádrokartonovými stropy. Díky foukané izolaci vznikne na stropě domu celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Jako materiál byla v tomto případě použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Na celkovou plochu 58 m2 se nafoukala vrstva izolačního materiálu Supafil vysoká 35 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Působíme po celé České republice.

Zateplení stropu

Pro novostavby bungalovů je kombinace vazníkové střešní konstrukce a lehkých sádrokartonových stropů typická. V takto spletitém prostoru je klasická pokládka izolačních rolích či desek velmi obtížná. Naproti tomu foukaná vata dokonale obalí každý vazník a vytvoří na stropě domu dokonale souvislou vrstvu, skrz kterou neuteče drahocenné teplo z domu ven. Aplikace foukané izolace je navíc rychlá a jednoduchá. Náš profi tým proškolených pracovníkůjednoduše přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. V případě zateplení stropu novostavby ve Stradonicích byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Tento materiál se skvěle hodí na lehké SDK stropy, které díky své nízké objemové hmotnosti nijak nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách. Supafil loft navíc nesléhává, je prodyšný, ekologický a zcela zdravotně nezávadný. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy. Máme za sebou již stovky zakázek a léta zkušeností, o které se s Vámi rádi podělíme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Louny Objem 20.3 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×