Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu typu bungalov v Chomutově

Zateplení stropu novostavby rodinného domu typu bungalov v Chomutově

10.10.2022

Zateplení Chomutov

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Chomutově. Novostavba typu bungalov disponovala vazníkovou konstrukcí a sádrokartonovými stropy. Do vazníkových konstrukcí je použití foukané izolace ideálním řešením. Foukaná vata dokonale obalí každý vazník a na stropě domu tak vznikne dokonalá celistvá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Na lehký SDK strop novostavby rodinného domu v Chomutově nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 40 cm. Nafoukáno bylo během chvilky.

Zateplení stropu

Při zateplování novostavby typu bungalov v Chomutově jsme foukali na čistou plochu stropu o rozloze 100 m2. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft, kterou tým Poctivé izolace aplikoval ve vrstvě 40 cm. Jednou z předních výhod Supafilu je jeho nízká objemová hmotnost, díky které se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy, které nijak nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách. Supafil loft je rovněž prodyšný, nesléhává, je zcela zdravotně nezávadný a řadí se do třídy reakce na oheň A1, a je tudíž prakticky nehořlavý. Zateplení stropu od Poctivé izolace je skvělým způsobem, jak ochránit Váš dům. Navrhneme pro Vás individuální řešení na míru, poradíme s výběrem toho pravého materiálu a poskytneme Vám i spoustu cenných informací, které jsme za roky praxe nasbírali. Máme za sebou již stovky realizací a naše práce nás jednoduše baví. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace působí po celé České republice.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 40 m³
Oblast: Chomutov
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×