Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Bačicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Bačicích

11.04.2022

Zateplení Tábor

Zateplení novostavby přesněji řečeno zateplení stropu novostavby rodinného domu v Bačicích foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Novostavba domu typu dřevostavba není co do velikosti nikterak velká stavba, ale to Poctivé izolaci vůbec nevadí. Velmi rádi a ochotně provedeme zateplení i menších konstrukcí. Zateplení stropu o celkové výměře 50 m2 Poctivá izolace provedla během 2 hodin. Poctivá izolace na zateplení stropu rodinného domu v Bačicích použila foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení stropu

Zateplení stropu novostavby rodinných domů jsou typickými realizacemi foukaných izolací. Většina rodinných domů je dnes typu bungalov s vazníkovou střešní konstrukcí. Krov domu je vytvořen z lehkých sbíjených dřevěných vazníků. A opět se jedná i většinovou konstrukci krovu. K tomu si připočtěte opět většinový podíl sádrokartonových stropů zavěšených pod vazníkovým krovem a máte před sebou ideální dům se stropní konstrukcí stvořenou tvořenou pro foukanou izolaci od Poctivé izolace. Vazníková střešní konstrukce je tvořená několika hlavními dřevěnými prvky, které jsou různě vyztužené a vzájemně provázané, tak aby tvořili velmi pevnou střešní konstrukci. Výhodnou vazníkové střešní konstrukce její lehkost, zároveň pevnost a hlavně nízká cena. Problém nastává se způsobem zateplení stropu, který je pod vazníkovým krovem zavěšen. Hustá spleť vzájemně propojených dřevěných prvků nízké vazníkové střechy s lehkým nepochozím sádrokartonovým stropem s parotěsnou fólií moc kvalitní a bezpečný pohyb v celé ploše půdního prostoru neposkytuje. K těmto stísněným podmínkám si přidejte pohyb s rolemi nebo deskami izolace, které chcete položit na sádrokartonový strop na který nemůže šlápnout, o která se nemůžete opřít, který vám nepřidává na stabilitě a výsledkem je hororové pracovní prostředí s velkým rizikem poškození stropu. Jak profesionálně a zároveň zachovat rozumnou cenu provést při zateplení stropu novostavby rodinného domu? Nejlepším řešením je Poctivá izolace a její foukaná izolace. Poctivá izolace si se zateplením vazníkových konstrukcí ví rady na nejvyšší úrovni. Rodinný dům v Bačicích je pro Poctivou izolaci typickým domem, který zateplujeme našimi foukanými izolacemi. Nejčastěji používaným materiálem pro zateplení stropu ve vazníkové střeše je Supafil. Jedná se o lehkou minerální izolaci vyráběnou ze skelných vláken. Supafil je izolace bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Supafil je velmi lehký a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Tábor Objem 11.2 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×