Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dolních Heřmanicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dolních Heřmanicích

25.04.2022

Zateplení Ústí nad Orlicí

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dolních Heřmanicích foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Zateplení stropu o celkové výměře 130 m2 Poctivá izolace provedla během 3 hodin. Stropní konstrukce dřevostavby je zaizolovanou foukanou minerální izolací Supafil.

Zateplení dřevostavby

Izolace stropu novostavby rodinného domu je vždy velkou výzvou. Vybrat správný izolační materiál, zvolit ideální vrstvu izolace, vybrat tu pravou firmu, která izolace provede. Jedná se o nesnadný úkol. Obzvlášť při zateplení stropu dřevostavby. Pokud si dům necháte postavit na klíč, tak jako majitelka novostavby v Dolních Heřmanicích máte o dost starostí méně. Majitelka domu vybírá pouze dodavatele domu a ten se již postará o výběr všech subdodavatelů. Včetně dodavatele zateplení stropů. Stačí tedy maličkost. Vybrat správného dodavatele dřevostavby. Poctivá izolace je dodavatelem celé řady stavitelů dřevostaveb. A víte proč? Protože služba zateplení subdodavatelsky, kterou Poctivá izolace poskytuje nejenom stavitelům dřevostaveb, je nesmírně výhodná pro všechny. Stavitelé dřevostaveb od Poctivé izolace obdrží nejenom skvělý servis služeb od poradenství s volbou optimálního izolačního materiálu, přes navržení ideální vrstvy izolace až po špičkové provedení samotného zateplení stropu nebo zateplení střechy nebo zateplení stěny dřevostavby. Samozřejmostí je vynikající cena a dlouhá záruka. V současní době má Poctivá izolace v sortimentu 5 druhů izolačních materiálů. Lehkou foukanou izolaci ze skelných vláken Supafil. Pro ty, kteří věří více tradičním těžším čedičovým izolacím umíme rovněž vyhovět. Pro ty, kteří chtějí využít výhod celulózových izolací nebo dřevovláknitých izolací jsme rovněž skvělým dodavatelem těchto druhů izolací. Pro specializované účely a konstrukce umíme nabídnout polystyrénové izolace s grafitovou úpravou. Na velkou část stropních konstrukcí, které Poctivá izolace zatepluje, aplikuje foukanou minerální izolace Supafil. Jedná se o lehkou minerální izolaci vyráběnou ze skelných vláken. Supafil je izolace bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Supafil je velmi lehký a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč. Zateplení stropu foukanou izolací Supafil novostavby rodinného domu v Dolních Heřmanicích bylo určitě správnou volbou, protože majitelce domu v Orlických horách bylo po celou zimu doma teplo a náklady na topení ji nezruinovaly.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Ústí nad Orlicí Objem 47 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×