Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dřenicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dřenicích

13.07.2022

Zateplení Cheb

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby dřevostavby rodinného domu typu bungalov s valbovou střechou a lehkými sádrokartonovými stropy. Pro konstrukci krovu tvořenou příhradovým vazníkem je technologie foukané izolace ideálním řešením. Foukaná izolace si hravě poradí i s takto spletitým a složitým prostorem a vytvoří na stropě celistvou dokonalou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Na celkovou plochu 98 m2 nafoukali pracovníci Poctivé izolace 32 cm vysokou vrstvu minerální skelné izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Zateplení stropu bylo zrealizováno v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Pro novostavby typu bungalov je vazníková konstrukce typická. Zateplení pomocí foukané izolace se zde nabízí jako nejlepší řešení. Klasická pokládka izolačních rolí či desek je v případě tohoto typu konstrukce téměř nemožná. Jedná se o velmi náročnou a zdlouhavou práci, kde navíc není zaručen dokonalý výsledek. V případě použití foukané izolace takové problémy nenastávají. Aplikace izolace se provádí přes foukací stroje. Materiál se skrz hadice dostane do každého rohu a do všech hůře přístupných zákoutí a vytvoří tak na stropě dokonale izolující vrstvu, která dům ochrání nejen před únikem tepla v zimě, ale i před nepříjemným přehříváním v letních měsících. Zkrátka dokonalý tepelný komfort v domě po celý rok. Aplikace foukané izolace je nejen jednoduchá a efektivní, ale i velmi rychlá. Na strop novostavby dřevostavby rodinného domu v Dřenicích byl použit materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná izolace, která se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy díky své nízké objemové hmotnosti. Supafil tak tyto lehké stropy nijak zvlášť nepřetěžuje, a to ani ve vyšších vrstvách. Supafil loft je čistě bílý, nesléhává, je prodyšný, ekologický a zcela zdravotně nezávadný. Navíc se řadí do třídy reakce na oheň A1, což je to nejlepší, co může být. Supafil loft je tak prakticky nehořlavý. Poptejte si zateplení stropu, střechy či stěn od Poctivé izolace i Vy. Pracujeme rychle, pečlivě a hlavně poctivě. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Cheb Objem 31.23 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×