Zateplení stropu novostavby rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Holasicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Holasicích

12.09.2022

Zateplení Brno-venkov

V první polovině září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu se sedlovou střechou v Holasicích. Konstrukce krovu novostavby byla tvořena příhradovými vazníky. Použití technologie foukané izolace se tak přímo nabízelo. Na lehký sádrokartonový strop nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků vrstvu izolace Supafil loft od společnosti Knauf ve výšce 32 cm. Foukalo se na volnou plochu, a to pouze nad kuchyň a obývací pokoj. Zateplení stropu rodinného domu v Holasicích zrealizovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Na lehký sádrokartonový strop nafoukal tým pracovníků Poctivé izolace skelnou minerální izolaci Supafil loft. Supafil disponuje nízkou objemovou hmotností, a tak lehké SDK stropy nijak významně nezatíží. Supafil je navíc prodyšný, nesléhává a je zcela zdravotně nezávadný. V případě novostavby v Holasicích se foukalo na volnou plochu nad kuchyní a obývacím pokojem. Přístup byl zajištěn skrz revizní otvor ze schodiště. Na celkovou plochu 50 m2 se nafoukala vrstva materiálu Supafil loft vysoká 32 cm. Hotovo bylo během chvilky. Celá zakázka byla zrealizována v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jde o oboustranně výhodnou spolupráci, která se vyplatí nejen pro větší stavební firmy, ale i pro menší stavitele dřevostaveb a jiné řemeslníky. Díky Poctivé izolaci tak mohou naši partneři ušetřit pracovní sílu, čas i peníze. Poptejte si nás i Vy. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Brno-venkov Objem 16 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Stavební firmy