Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Jihlavě

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Jihlavě

27.07.2021

Zateplení Jihlava

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Jihlavě byla Poctivou izolací zrealizovaná v červenci roku 2022. Nový bungalov s vazníkovou střešní konstrukcí a s lehkým sádrokartonovým podhledem s parotěsnou folií vyžaduje lehké izolační hmoty. Požadovaný tepelný odpor izolační vrstvy vyžadoval použití izolace ze skelných minerálních vláken se součinitelem tepelní vodivosti λ=0,034 W . m -1. k -1 o celkové výšce 38 cm.

 

Zateplení subdodavatelsky

Poctivá izolace zateplení stropu novostavby v Jihlavě provedla formou služby zateplení subdodavatelsky. Foukaná izolace byla realizována pro stavební firmu, která domy staví k dalšímu prodeji. Foukaná izolace jako rychlá technologie je zajímavým pomocníkem pro stavební společnosti nebo řemeslníky.

 

Výhody zateplení subdodavatelsky

Stavebním společnostem Poctivá izolace nabízí vedle úspory času a při současném strmém růstu cen všech stavebních materiálů včetně izolačních desek a rolí, tak i finanční úsporu. Foukaná izolace je levnější než pokládka rolí a desek. Navíc stavební dělníci, kteří by prováděli pokládku izolace se mohou věnovat jiným činnostem na stavbě a zateplení stropu provede Poctivá izolace levně a ještě se zárukou 60 měsíců.

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 50 m³ Materiál Climaglass W Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×