Zateplení stropu novostavby rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Jihlavě

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Jihlavě

31.08.2021

Foukaná izolace Jihlava

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Jihlavě Kosově Poctivá izolace foukala v srpnu roku 2022. Klasický zděný domek s vazníkovou střešní konstrukcí, která je jako stvořená pro foukané izolace. Hustý vazníkový strop neumožňuje pohodlný a bezpečný pohyb pro klasické pokládky izolací. V této střešní konstrukci je nejbezpečnějším a nejekonomičtějším způsobem zateplení stropu právě technologie foukané izolace.

 

Lehký strop

V novostavbách domů, jako je v Jihlavě v Kosově se nejčastěji dělají stropy z lehkých sádrokartonových desek s parotěsnou fólií zavěšených pod vazníky. Toto konstrukční souvrství má své výhody. Aby nebyly výhody vykoupeny nevýhodami, tak s Poctivou izolací a technologií foukaných izolací pomáháme k zateplení členitých vazníkových krovů s takovou profesionalitou, že zateplení stropu foukanou izolací se nemění v nevýhodu, ale v další výhodu a to právě díky foukané izolaci. Klasická pokládka rolí nebo desek je pro práci v náročném a členitém vazníkovém krovu právě tou nevýhodou, která je daní za samé výhody, které pro dům vazníkový krov s lehkým sádrokartonovým stropem přináší.

 

Zateplení subdodavatelsky

Foukaná izolace novostavby rodinného domu od Poctivé izolace bylo realizováno formou služby zateplení subdodavatelsky. Stavební firma, která dům stavěla konečnému investorovi si Poctivé izolace najala. Spolupráce je oboustranně výhodná. Stavební firma pro zateplení stropu získá služby specializované profesionální firmy jakými Poctivé izolace jsou. Záruku na izolační materiál a práce 60 měsíců. Zateplení domu s plochou stropu 150 m2 je hotové za jedno dopoledne. Stavební firma tím, že i najme Poctivé izolace ušetří mnoho času a lidských zdrojů pro jiné využití a samotné zateplení stropu od Poctivé izolace je provedeno profesionálně dle všech norem a předpisů. Poctivá izolace získává stálého klienta, se kterým dlouhodobě spolupracuje a kterému může nabídnout zajímavé se velkoobchodní slevy na všechny foukané izolace. Navíc spolupracující firmy se mohou na tým lidí z Poctivých izolací kdykoliv obrátit s jakýmikoliv konzultačními otázkami ohledně jakéhokoliv typu zateplení. Ať už se jedná o zateplení stropu, zateplení stěny nebo zateplení střechy a to včetně všech přípravných prací, postupu při zateplování apod.

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 29 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům