Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Jihlavě

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Jihlavě

19.09.2022

Zateplení Jihlava

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Pístově u Jihlavy. Jednalo se o novostavbu s valbovou střechou, konstrukcí krovu tvořenou příhradovými vazníky a sádrokartonovým podhledem. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na strop novostavby vrstvu izolace Supafil loft od společnosti Knauf vysokou 350 mm. Na věnce pak vrstvu 250 mm. Zateplení pomocí foukané izolace je jednoduché, rychlé a efektivní. S Poctivou izolací navíc i ušetříte. Poptejte si nás. Za to nic nedáte.

Zateplení stropu

Strop novostavby v Jihlavě zateplovala Poctivá izolace pomocí foukané izolace Supafil loft. Supafil je skelná minerální izolace, která má velmi nízkou objemovou hmotnost, a tak se skvěle hodí i do lehčích konstrukcích, které nijak zvláště nepřetěžuje. Supafil je rovněž prodyšný, nesléhává, je nehořlavý a zcela zdravotně nezávadný. S výběrem toho pravého materiálu pro Váš dům Vám v rámci našeho špičkového zákaznického servisu rádi pomůžeme. Má za sebou již stovky realizací a bohaté zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme. Zateplení stropu pomocí foukané izolace je důležitou investicí, která se vyplatí. Díky poctivému zateplení se Vám cena investice vrátí v úsporách na energiích během pouhých 2-3 let. Je to opravdu jednoduché. Tým Poctivé izolace jednoduše přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjíždí. Zavolejte nám. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 23.5 m³
Oblast: Jihlava
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×