Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Kácově

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Kácově

11.05.2022

Zateplení Kutná Hora

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Kácově foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v květnu 2022. Zateplení stropu o celkové výměře 150 m2 Poctivá izolace provedla během jednoho dopoledne. Stropní konstrukce dřevostavby s lehkým sádrokartonovým stropem s parotěsnou fólií je zaizolovaná foukanou minerální izolací Supafil od výrobce tepelných izolací Knauf.

Parotěsná fólie v dřevostavbě

Izolace stropu novostavby foukanou izolací je rychlý způsob zateplení domu. Foukaná izolace je ve většině případů aplikovaná na lehký sádrokartonový strop s parotěsnou fólií. Tuto větu jste v článcích Poctivé izolace mohli číst mnohokrát. Málokdy jsme se ovšem zmínili o použité parotěsné fólii. Několikrát jsme psali o tom, že použít kvalitní parotěsnou fólii je základ. Jedna věc je ovšem pořídit kvalitní fólii a věc druhá je nezkazit vynikající vlastnosti špičkové fólie nekvalitní až lajdáckou prací. Kvalitní fólie s precizní montáží, a ještě lepším utěsněním všech spojů za použití neméně kvalitních lepících pásek vytváří dokonalou parotěsnou rovinu. Nezapomínejte na slepení nejenom spojů fólie samotné, ale i napojení fólie na obvodové stěny a příčky. V tom se často chybuje. Při našich realizacích jsme mnohokrát viděli foliová zvěrstva. Domy v hodnotách mnoha milionů korun a na stropech jsou nejlevnější igelity, které se prodávají pod označením parotěsné fólie. No budiž. I ty nejlevnější fólie splňují podmínky pro udělení označení parotěsná fólie. Ale každý, kdo staví dům, by měl trochu popřemýšlet nad tím, zda v případě zjištění závady na parotěsné fólii zabudované ve stropní konstrukci je možnost tuto závadu jednoduchým způsobem odstranit. Odpovím za vás. Není to možné! Jednoduchý způsob opravy neexistuje. Pokud se při potížích se stropní konstrukcí zjistí, že je na vině vadná parotěsná fólie nebo chybná montáž parotěsné fólie nebo nefunkční lepící pásky, tak je oprava ve 100 případů možná pouze za předpokladů demontáže celého stropu nebo podhledu. To znamená sundat sádrokartonový strop již v zabydleném domě. Víte, co to znamená? Že z domu děláte opět staveniště. A jdete opravovat parotěsnou fólii. A jakým způsobem? Jednoduše tak, že tentokrát koupíte tu nejkvalitnější fólii, na kterou narazíte, protože už nikdy v životě nechcete zase sundávat celý strop v zabydleném domě. To nikdo už opakovat nechce! Proto je dobré se již při výstavbě domu věnovat pečlivému výběru nejenom parotěsné fólii, ale i lepících pásek a lepidel. No a neméně důležitá je precizní montáž fólie. Jedině tak bude zateplení stropu jako celek fungovat dokonale. Ze zkušeností z mnoha staveb a dřevostaveb obzvlášť můžeme doporučit parotěsné fólie s gramáži minimálně 200 g/m2. Jedná se o již silné fólie, které jsou dlouhodobě vyzkoušené a funkční. Tyto fólie používají vesměs všechny renomované firmy zabývající se výstavbou dřevostaveb. A pokud jsou dobré pro stavitele dřevostaveb, jsou dobré i pro vás. To mi věřte.  Parotěsné pásky, lepidla a fólie pro své aplikace Poctivá izolace nakupuje u společnosti VEXO servis, kterou považujeme za špičkové odborníky v oboru.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Kutná Hora Objem 47.04 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Jarní prohlídka zdarma ×