Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Křeslicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Křeslicích

12.05.2022

Zateplení Praha

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Křeslicích foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v květnu 2022. Zateplení stropu o celkové výměře 115 m2 Poctivá izolace provedla během pár hodin. Stropní konstrukce dřevostavby s lehkým sádrokartonovým stropem s parotěsnou fólií je zaizolovaná foukanou minerální izolací Supafil od výrobce tepelných izolací Knauf.

Foukaná izolace

Izolace stropu novostavby foukanou izolací je rychlý způsob zateplení domu. Foukaná izolace je ideálním způsobem zateplení domu s lehkým sádrokartonovým stropem zavěšeným pod dřevěným sbíjeným vazníkem. Proč je foukaná izolace do vazníkového krovu nejlepší zateplovací technologií? Ten, kdo někdy viděl nebo ještě lépe vylezl do půdního prostoru ve vazníkovém krovu a viděl tu hustou změť dřevěného lesa v podobě různě spojených prken si musel položit otázku: Pane bože, jak tohle budeme zateplovat? Jak tady budu rozkládat izolační role nebo desky, které mám namalované v projektu? Komu já řeknu, aby mi strop zaizoloval? Je zbytečné zoufat a marně tápat v hledání vhodné izolační technologie. Pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny tu je Poctivá izolace se svou technologií foukané izolace. Foukaná izolace od Poctivé izolace se dostane do všech zákoutí a nepřístupných míst vazníkového krovu. Při aplikaci foukané izolace vzniká souvislá izolační vrstva bez tepelných mostů, spojů a prořezů. Izolační vrstva vytvořená technologií foukané izolace je mnohdy kvalitnější, než mohou nabídnout jiné izolační technologie. Poctivá izolace pro své foukané izolace používá 5 různých druhů izolačních materiálů. Pro zateplení stropů ze sádrokartonových desek s parotěsnou fólií ve vazníkovém krovu jednoznačně doporučujeme použít izolační materiál Supafil, který je velmi lehký a přitom izoluje velmi dobře. Při zateplování lehkých sádrokartonových stropů je velmi důležité zvolit správný izolační materiál, který nepřetíží strop. Tomuto požadavku právě skvěle vyhovuje Supafil. Pro zateplení stropu v rodinném domě je neméně důležité zvolit izolační materiál, který neobsahuje žádné chemické přísady. Supafil opět splňuje i tento požadavek. Zateplení strop v rodinném domě izolací, která je nehořlavá. Supafil je certifikován do nejlepší možné kategorie reakce na oheň, a to třídou A. cena Supafilu včetně aplikace je nečekané nízká a k tomu Poctivá izolace poskytuje dlouhou záruku. Až 60 měsíců.    

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Praha 1 Objem 36.8 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×