Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lesonicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lesonicích

20.07.2021

Izolace Třebíč

Novostavba rodinného domu typu bungalov se stala během několika uplynulých let typickým rodinným domem. Nízká střecha bez štítu. Střešní konstrukce zhotovená s lehkých dřevěných vazníků, pod kterými je opět lehký sádrokartonový strop. Zateplení stropu v bungalovech vyřeší foukaná izolace. A nejlépe Poctivá izolace.

 

Zateplení subdodavatelsky

Pokud si necháte postavit svůj nový rodinný dům od stavební firmy dodavatelsky na klíč, tak je velmi pravděpodobné, že na stropě bude mít foukanou izolaci. Protože foukaná izolace je pro stavební společnosti vítaným pomocníkem a velmi rádi zateplení stropu svěří subdodavateli s foukanými izolacemi. Poctivá izolace stavebním firmám velmi ráda pomůže s izolací stropů všeho druhu. Poradíme s výškou izolace, výběrem nejvhodnějšího izolačního materiálu a veškeré izolační práce provedeme na vysoké profesionální úrovni. A na to vše poskytneme dlouhou záruku. Stavební firma se může v klidu věnovat jiné důležitější práci na domě, protože izolaci stropu provedou profesionálové z Poctivé izolace. 

 

Výběr izolačního materiálu

Zvolit nejvhodnější izolační materiál na strop nemusí být úplně jednoduché. Nestačí si říci, že chci ten či onen izolační materiál, ale je potřeba zhodnotit výběr z několika úhlů pohledů, aby byl vybrán ten nejvhodnější. Předně je potřeba zvolit optimální výšku izolační vrstvy. K tomu slouží výpočty, které našim klientům velmi rádi provedeme zcela zdarma. Dále je potřeba vědět jak a z čeho je vyhotovený strop, aby výběrem nevhodného izolačního materiálu nedošlo k přetížení stropní konstrukce. I s tímto Poctivá izolace svým klientům poradí a opět zdarma. No a když už víme jakou vrstvu izolace bude potřeba na Váš strop nafoukat a z jakého izolačního materiálu, tak je potřeba vědět, jak strop správně do izolace zabalit, aby nikde nedocházelo k tepelným únikům, nevytvořily se tepelné mosty a další neduhy neprofesionálního zateplení stropu. S tím vším Vám opět Poctivá izolace poradí a opět zdarma. Cenová nabídka a podrobný postup prací je samozřejmě zdarma a nezávazně.

Parametry realizace

Oblast: Znojmo Objem 52.2 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×