Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Libušíně

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Libušíně

23.04.2022

Zateplení Kladno

Izolace novostavby rodinného domu v Libušíně foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Novostavba dřevostavby s plochou stropu 90 m2 Poctivá izolace zateplila za 3 hodiny. Rodinný dům v Libušíně s vazníkovou střechou a lehkým sádrokartonovým stropem je ideální konstrukcí pro lehkou foukanou minerální izolaci Supafil.  

Výhody Supafilu

Pro zateplení stropu novostavby foukanou izolací Supafil se rozhoduje čím dál víc stavitelů rodinných domů a stavebních firem, které si na izolace stropů Poctivou izolaci najímají. Co je k tomu vede? Foukaná izolace někdy také označovaná jako foukaná vata patří mezi zateplovací technologie, které jsou velmi rychlé a efektivní. Zateplení vazníkové střešní konstrukce se sádrokartonovým podhledem je časově náročná izolační disciplína. Klasická pokládka rolí nebo desek je v takto členité nepěkná, zdlouhavá a náročná práce. Plochu stropu, kterou klasickou pokládkou rolí a desek izolujete v řádech dnů, to foukaná izolace zvládne v řádech hodin. No a když k foukané technologii přidáte lehký izolační materiál Supafil, který navíc velmi solidně izoluje, neobsahuje žádné přídavné látky, barviva ani pojiva, a navíc je cenově velmi dostupný, dostanete vynikají službu. Zateplení stropu od Poctivé izolace s foukanou vatou Supafilem je dokonalé a levné zateplení stropu s dlouhou zárukou, bez práce, bez nepořádku, bez tepelných mostů a hlavně profesionálně. Supafil je izolační materiál, který je vyráběn přímo pro technologii foukané izolace. Nejedná se o žádný rozdrcený nepovedený izolační materiál, který by jinak skončil zpět v tavící peci nebo na skládce. Supafil je vyráběn přímo pro účely foukané technologie. Takových izolací je na českém trhu velmi málo. Když se na podíváme do technického listu Supafilu, což je takový rodný list, který má každý izolační materiál, tak zjistíme nejenomže Supafil hezky vypadá, protože je bílý a že je vyráběn přímou cestou, ale že i jeho technické a tepelně izolační vlastnosti jsou na velmi vysoké úrovni. Většina nově stavěných rodinných domů je zastřešena vazníkovým krovem, je foukaná izolace ideální technologií pro zateplení stropů nebo zateplení střech s vazníkovou střešní konstrukcí. Vazníkové střešní konstrukce jsou v mnoha případech opatřeny lehkými sádrokartonovými stropy. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Supafil je velmi lehký a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 32 m³
Oblast: Kladno
Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×