Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lípě u Zlína

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lípě u Zlína

11.04.2022

Zateplení Zlín

Zateplení novostavby rodinného domu, resp.  zateplení stropu dřevostavby v Lípě u Zlína foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Menší dřevostavba je ideálním řešením v době, kdy investoři řeší nejen nákladnost stavby jako takové, ale i celkovou ekonomiku stavby a snaží se ji koncipovat tak, aby byla maximálně využita na menší zastavěné ploše.  Velmi rádi a ochotně provedeme zateplení i menších konstrukcí. Zateplení stropu o celkové výměře 100 m2 Poctivá izolace provedla během 3 hodin. A protože dřevo patří do dřevostavby, Poctivá izolace na zateplení stropu rodinného domu v Lípě použila foukanou vatu  - dřevovlákno Steico Zell od výrobce spol. Steico.

Zateplení stropu

Protože téměř každý krov u novostavby rodinných domů je dnes řešen konstrukcí z příhradových vazníků, nabízí se jako nejideálnější řešení zateplení stropu pomocí foukané izolace.  A s tímto řešením jde ruku v ruce i možnost odlehčit nejen krov, ale také strop právě použitím lehké foukané izolace.  Majitel dřevostavby se rozhodl pro zateplení foukanou izolací nejen pro členitost krovu, ale také proto, že do dřevostavby je izolace na bázi dřevovlákna ideální volbou. Proč právě dřevovláknitá izolace?  Izolace je lehká, což je velká výhoda pro stavbu, která má pod příhradovými vazníky krovu zavěšen lehký sádrokartonový podhled a pro pochůznost půdy jen revizní lávku, nebo je zcela nepochozí. Dřevovláknitá izolace má navíc velmi dobrý zvukový útlum a interiér rodinného domu se díky výborné akumulaci tepla nepřehřívá, což majitel ocení v létě, kdy bude mít v domě příjemný chládek.  U dřevostaveb Poctivá izolace umí také izolovat vnější plášť stavby technologií foukané izolace. Jak profesionálně a zároveň zachovat rozumnou cenu provést při zateplení stropu novostavby rodinného domu? Nejlepším řešením je Poctivá izolace a její foukaná izolace. Poctivá izolace si se zateplením vazníkových konstrukcí ví rady na nejvyšší úrovni. Rodinný dům typu dřevostavba v Lípě je pro Poctivou izolaci typickým domem, který zateplujeme našimi foukanými izolacemi. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Zlín Objem 38.8 m³ Materiál STEICOzell Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×