Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lipůvce

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lipůvce

26.04.2022

Zateplení Blansko

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lipůvce foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Novostavba rodinného domu s vazníkovou střešní konstrukcí je ideální konstrukcí pro izolaci stropu foukanou technologií. Lehký sádrokartonový strop zateplený foukanou izolací Supafil ve vrstvě 40 cm lze považovat za ideální způsob zateplení. Na fotkách je patrné o jak spletitou střešní konstrukci se jedná. Dokážete si představit v takto „hustém lese“ rozkládat izolační desky nebo role v celkové výšce 40 cm? Pro ideální zateplení by bylo nutné položit vrstvy izolačních desek nebo rolí pro docílení požadované vrstvy 40 cm. Foukaná izolace vytvoří při jedné vrstvě dokonale souvislou plochu bez tepelných mostů a bez jakéhokoliv přerušení.

Foukaná izolace Supafil

Na realizačních fotkách pořízených při zateplení stropu foukanou izolací v Lipůvce si můžeme krásně ukázat, jak je vazníkový krov hustý a plný překážek. Ačkoliv v případě tohoto domu v Lipůvce je vazník takzvaného studiového typu – má v nejvyšší středové části vytvořen prostor pro pohodlný pohyb bez jakýchkoliv ztužujících dřevěných prvků. Přesto okrajové části vazníkového krovu jsou velmi husté. Hlavní části vazníků jsou doplněny ondřejskými kříži, pomocnými prkennými lávkami a dalšími dřevěnými částmi. Jako celek tvoří hustou až neprostupnou houštinu dříví, kterou je bezpodmínečně nutné dokonale zateplit. Ale jak? Naštěstí je tu Poctivá izolace se svou technologií foukané izolace a dokonalým izolačním materiálem Supafil. Tato svatá izolační trojce tvoří ve výsledku dokonalé zateplení bez jakýchkoliv tepelných mostů. Celá plocha stropu včetně vršku obvodových stěn je zaizolovaná stejnou vrstvou tepelné izolace o výšce 40 cm. Realizační doba zateplení celého stropu činila 3,5 hodiny! Ještě jednou se podívejte a fotky a zkuste si představit, jak dlouho byste prováděli zateplení stropu v takto hustém vazníkovém krovu izolačními deskami nebo rolemi? Rozhodně byste prací netrávili hodiny, ale dny. A ještě byste u toho sprostě nadávali. Proto raději zateplení stropu ve vazníkové střeše svěřte odborníkům, kteří vědí jak na to, kteří Vám poradí s výběrem izolačního materiálu, kteří Vám poradí a navrhnou ideální vrstvou izolace, kteří Vám poradí, jak dům připravit na zateplení stropu, kteří Vám na provedenou práci a izolační materiál dají dlouhou záruku, kteří mají dlouholeté zkušenosti se zateplováním stropů a které izolaterská práce baví a jsou v ní profesionály. Obraťte se na Poctivé izolace. Poradenský servi s je zdarma a nezávazný.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Blansko Objem 28.3 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×