Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lovosicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lovosicích

12.05.2022

Zateplení Litoměřice

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lovosicích foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v květnu 2022. Zateplení stropu o celkové výměře 150 m2 Poctivá izolace provedla během jednoho dopoledne. Stropní konstrukce dřevostavby s lehkým sádrokartonovým stropem s parotěsnou fólií je zaizolovaná foukanou minerální izolací Supafil od výrobce tepelných izolací Knauf. Foukaná izolace je pro zateplení stropů ve vazníkových konstrukcí nejefektivnějším řešením.

Foukaná izolace

Izolace stropu novostavby foukanou izolací je rychlý způsob zateplení domu. Obzvlášť novostavby s vazníkovou střešní konstrukcí a lehkým sádrokartonovým stropem jsou foukanou izolací zateplené velmi rychle. Foukaná izolace je pro vazníkové konstrukce mimořádně vhodná. Velmi členitý a hustý vazníkový krov tvořený velkým množstvím dřevěných prvků, které jsou vzájemně propojené, aby ve finále vytvořily lehkou, a přitom velmi pevnou střešní konstrukci. Jenomže tato konstrukce má i svou drobnou nevýhodu, a tou je právě hustota konstrukčních dřevěných prvků, která velmi znesnadňuje pohodlnou a bezpečnou montáž klasických tepelných izolací v podobě rolí nebo desek. Žijeme v době, kdy je kladen velký důraz na snižování energetické náročnosti všech budov z důvodů snížení vypouštěných emisí. Problematika emisí se týká rovněž rodinných domů. Čím lépe bude dům zateplený, tím nižší spotřebu energií pro vytápění bude spotřebovávat a tím nižší bude množství vypouštěných emisí. Proto se dnes stropní konstrukce rodinných domů běžně zateplují vrstvami izolací od 30 cm výše. Proto je nutné izolační desky nebo role klást ve vícero vrstvách a překládat, je tak aby spoje jednotlivých vrstev nebyly přímo nad sebou. Proto je velmi složité, časově náročně a co je časově náročné je i finančně náročné provést opravdu kvalitní pokládků izolačních rolí nebo desek ve vazníkové střešní konstrukci. Proto je technologie foukané izolace pro zateplení stropu správnou volbou, protože při aplikaci foukaná izolace vytváří jednu souvislou vrstvu tepelné izolace bez tepelných mostů a jakýkoliv spojů. Proto není náhodou, že objem nafoukaných tepelných izolací každým rokem stoupá, a to právě na úkor izolačních desek a rolí. Tím, jak stoupá cena lidské práce je technologie foukané izolace cenové dostupnější, protože foukaná izolace je podstatně rychlejší než pokládka klasických desek nebo rolí. Pro zateplení stropů ze sádrokartonových desek s parotěsnou fólií ve vazníkovém krovu jednoznačně doporučujeme použít izolační materiál Supafil, který je velmi lehký a přitom izoluje velmi dobře. Při zateplování lehkých sádrokartonových stropů je velmi důležité zvolit správný izolační materiál, který celou stropní konstrukci nepřetíží. Tomuto požadavku právě skvěle vyhovuje Supafil. Pro zateplení stropu v rodinném domě je neméně důležité zvolit izolační materiál, který neobsahuje žádné chemické přísady. Supafil opět splňuje i tento požadavek. Zateplení strop v rodinném domě izolací, která je nehořlavá. Supafil je certifikován do nejlepší možné kategorie reakce na oheň, a to třídou A. cena Supafilu včetně aplikace je nečekané nízká a k tomu Poctivá izolace poskytuje dlouhou záruku. Až 60 měsíců.    

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Litoměřice Objem 42.7 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×