Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Měňanech u Karlštejna

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Měňanech u Karlštejna

12.04.2022

Zateplení Beroun

Zateplení stropu rodinného domu v Měňanech u Karlštejna foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Zateplení stropu po požáru domu - půdy nad 2. podlažím o celkové výměře 80 m2 se povedlo k naprosté spokojenosti zákazníka a Poctivá izolace měla hotovo během 4 hodin. Poctivá izolace na zateplení stropu rodinného domu v Měňanech použila foukanou vatu od Ciuru s názvem Climastone.

Zateplení stropu

Zateplení stropu starších rodinných domů pomocí foukané izolace je ideálním řešením pro domy, které na stropě nemají žádnou izolaci, nebo takových, kde již stávající izolace je položena, ale nesplňuje dnešní požadavky na zateplení stropu. Příběh zateplení tohoto stropu je trošku vyjímečný. Před dvěma lety měli majitelé v domě požár. Naštěstí nebyl nikterak rozsáhlý a nepoškodil krovy. Majitelé se proto rozhodli nic neponechat náhodě a zvolili izolant, který ohni odolává nejlépe. Respektive ochrání krov před zničením tím, že izolace neprohoří.   Nejdůležitějším parametrem pro volbu izolace byla tedy absolutní nehořlavost.   V tomto případě jednoznačně vyhrála čedičová izolace. Čedičová izolace měla i další bonus, a to v prostoru snížené pultové střeše širokého zděného arkýře, kde je střecha jen pár desítek centimetrů nad stropem a zde dochází k největšímu přehřívání místností pod stropem. Čedič totiž dokáže skvěle akumulovat teplo v letních měsících, a tak zajistit příjemný tepelný komfort pro majitele domu po celý rok. Poctivá izolace se pustila do díla a výsledkem byla vrstva 40 cm i do prostoru zmíněné nízké střechy. V budoucnu si plánují zaklopit půdu prkny pro zachování pochůznosti a úložného prostoru na půdě.  Efekt byl poznat okamžitě a majitelé byli s výsledkem náramně spokojeni. Není nic lepšího než vědomí po předchozím traumatizujícím zážitku s požárem, že máte nad hlavou izolant, který Vás do budoucna může ochránit. Poctivá izolace si zakládá na tom, že svým klientům navrhuje vždy izolant, který bude splňovat maximální množství požadavků klienta jak na tepelný komfort v zimě, tak v létě vzhledem ke skladbě stropu, krovu, členitosti půdy, využití objektu a dalších aspektů, které mohou zásadně ovlivnit komfort užívání, ale také v tomto případě i budoucí větší klid majitelů domu, kteří vědí, co dokáže „červený kohout“. Neváhejte a svěřte se do rukou profesionálů, kteří o své práci přemýšlí a snaží se vždy najít ideální řešení nikoli pro svůj byznys, ale pro maximální užitek a funkčnost domu investora. S tím jde ruku v ruce spokojenost s výsledkem a poskytnutým servisem a investoři si pak s radostí předávají doporučení na Poctivou izolaci dále, za což jsme nesmírně rádi a velmi si toho vážíme.   

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Měňany, okres: Beroun Objem 36.8 m³ Materiál Climastone L, Climastone S Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×