Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v obci Rohy

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v obci Rohy

12.09.2022

Zateplení Třebíč

Na začátku září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu se sedlovou střechou v obci Rohy. Na rodinný dům navazovala garáž. Konstrukce krovu tvořila trámová vazba, trámový strop a sádrokartonový podhled. Izolační materiál se foukal pod trámy na sádrokarton ve vrstvě 12 cm, a volně mezi trámy ve vrstvě 18 cm. Do roviny se nafoukala vrstva 28 cm a do dutiny 38 cm. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Na nosné zdi procházející stropem pak tým pracovníků Poctivé izolace aplikoval 4 cm PUR izolace.

Zateplení stropu

Novostavba rodinného domu v obci Rohy disponoval trámovou konstrukcí krovu a trámovým stropem se sádrokartonovým podhledem. Tým pracovníků Poctivé izolace nafoukal izolační materiál pod trámy na sádrokarton, volně mezi trámy, na rovinu a rovněž do dutiny. Výsledkem je dokonale zateplený strop bez jakýchkoliv tepelných mostů, skrz které by mohlo drahocenné teplo unikat ven. Zateplení stropu pomocí technologie foukané izolace je velmi rychlým a efektivním způsobem, jak Váš dům zateplit. S výběrem toho pravého izolačního materiálu Vám rádi poradíme v rámci našeho špičkového zákaznického servisu. Na strop novostavby rodinného domu v obci Rohy nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil disponuje spoustou výhod. Jde o materiál s velmi nízkou objemovou hmotností, který tedy strop nijak nepřetíží. Supafil je rovněž prodyšný, nesléhává a je zcela zdravotně nezávadný. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 42.9 m³
Oblast: Třebíč
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×