Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Praze

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Praze

14.02.2022

Izolace Praha

Zateplení stropu novostavby rodinného domu typu dřevostavba foukanou minerální izolací v Praze Poctivá izolace zrealizovala v únoru 2022. Novostavba dřevostavby s vazníkovou střešní konstrukcí a lehkým sádrokartonovým stropem s parotěsnou fólií vyžaduje lehkou stropní izolaci. Poctivá izolace je pro tyto případy perfektně vybavena. Má totiž k dispozici skvělý izolační materiál Supafil. Lehký, zdravotně nezávadný a skvěle izolující Supafil je nejlepším řešením pro zateplení stropů a zateplení střech.

Supafil

Technologie foukané izolace s izolačním materiálem Supafil pro zateplení střech a zateplení stropů je nejefektivnějším způsobem zateplení. Obzvlášť když se jedná o zateplení vazníkové střešní konstrukce, která je velmi členitá a hustě osazená dřevěnými prvky. Foukaná vata Supafil od Poctivé izolace je nejefektivnějším způsobem zateplení, protože je jednal cenově přijatelnější než stříkaní pěny, a to o desítky procent. Tepelně izolační vlastnosti jsou téměř totožné s pěnami. Pro představu uvádím příklad. Pro dosažen í tepelného odporu R=8,75 je potřeba vrstva 35 cm izolace foukané vaty Supafil a 33 cm běžných stříkaných pěn. Rozdíl je naprosto zanedbatelný. Foukaná vata Supafil je nehořlavá. Její třída reakce na oheň je A – nejlepší hodnocení. Stříkané pěny jsou zařazeny v E – nejhorší hodnocení. Supafil se dá aplikovat při jakémkoliv počasí, teplotě a vlhkosti vzduchu. Stříkané pěny vyžadují minimální teplotu podkladu pro aplikaci a přesně definované rozmezí vlhkosti vzduchu, proto aby dobře vyzrály, protože se jedná o chemické složky, které pro svou reakci potřebují mnoho podmínek, aby výsledná izolační vrstva měla deklarované tepelně izolační vlastnosti. Izolační vrstva ze Supafilu je prodyšná a neklade žádný odpor prostupu vodních par. Stříkané pěny jsou 2-4 méně prodyšné než foukaná vata Supafil. Tudíž hrozí podstatně větší riziko vzniků plísní v izolační vrstvě. Prodyšnost izolační vrstvy naleznete v technických listech izolačních materiálů pod označením faktor difúzního odporu. O ceně jsme již hovořili. Supafil je o desítky tisíc levnější než stříkaní pěny. Navíc je Supafil zdravotně nezávadný bez jakýchkoliv chemických přísad na rozdíl od stříkaných pěn.

Zateplení subdodavatelsky

Zateplení dřevostavby v Praze Poctivá izolace provedla v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Tato služba je pro stavitele dřevostaveb a nejenom jich velmi výhodná. Vedle špičkových tepelně izolačních materiálů každému z našich odběratelů poskytujeme zcela zdarma poradenský servis s doporučením na nejvhodnější izolační materiál do dané konstrukce včetně doporučení na ideální výšku tepelně izolační vrstvy pro zateplení stropu, zateplení střechy nebi i zateplení stěn. Navíc pro stálé odběratele z řad stavebních firem, řemeslníků, dřevostavitelů a další pravidelných odběratelů má Poctivá izolace připravené velmi zajímavé velkoobchodní slevy. K tomu všemu 5 různých druhů izolačních materiálů ve stále nabídce a skladem pro použití do různých konstrukcí všeho typu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Praha 5 Objem 29.1 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×