Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Rodově

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Rodově

08.06.2022

Zateplení Hradec Králové

V červnu 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu novostavby v Rodově. Konkrétně se jednalo o rodinný dům typu bungalov se sedlovou střechou a konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem. Poctivá izolace nafoukala na rošt s parotěsnou fólií skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 320 mm na celkovou plochu 150 m2. Vznikla tak celistvá vrstva izolace bez tepelných mostů, která zajistí tepelný komfort v domě po celý rok.

Zateplení stropu

Středová část novostavby rodinného domu v Rodově s obývacím pokojem a kuchyní byla s otevřeným krovem. Tuto část si investor zvládl svépomocí zateplit minerální vatou. Poctivá izolace pak zhotovila zbytek zateplení a na rošt s parotěsnou fólií nafoukala materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 320 mm. V případě, že by v budoucnu bylo třeba na půdě něco dodatečně „přehrábnout“, nafoukali jsme ½ m3 izolace dodatečně do připravených pytlů, které jsme následně na půdě zavěsili na příhrady vazníku. Izolace tak bude pro investora kdykoliv připravená k případnému použití. Vazníková střešní konstrukce a foukaná izolace jdou spolu perfektně dohromady. V takto složité konstrukci je klasická pokládka izolačních rolích či desek velmi náročnou a zdlouhavou prací. Proto je tu ale Poctivá izolace a technologie foukané izolace. Během několika hodin Vám pomocí foukacích strojů vytvoříme celistvou dokonale izolující vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Foukaná izolace se dostane i do těch nejméně přístupných koutů konstrukce a vytvoří tak tepelný komfort v domě po celý rok. Nejčastěji používaným materiálem pro zateplení vazníkové konstrukce je právě Supafil loft. Jde o minerální skelnou izolaci vyráběnou bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil je navíc velmi lehký, a tak sádrokartonové stropy nijak nepřetěžuje, a to ani při vysokých vrstvách. Supafil rovněž nesléhává, je čistě bílý, zdravotně nezávadný, nehořlavý a prodyšný. Rovněž je vyráběn z 80 % z recyklovatelného skla a je ekologický. Poptejte se zateplení svého domu od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Hradec Králové Objem 28.58 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×