Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Žitenicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Žitenicích

11.04.2022

Zateplení Litoměřice

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Žitenicích foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Novostavba rodinného domu typu bungalov s vazníkovou střešní konstrukcí a lehkým sádrokartonovým stropem s parotěsnou fólií. Zateplení stropu o celkové výměře 90 m2 Poctivá izolace provedla během 3 hodin. Poctivá izolace na zateplení stropu rodinného domu v Žitenicích použila foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení novostavby

Zateplení stropu novostavby rodinného domu, tak jak tomu bylo v Žitenicích je klasickou ukázkou nejčastěji zateplované konstrukce foukanými izolacemi. Proč tomu tak je? Důvodů je hned několik. Jednak foukaná izolace je velmi rychlá zateplovací technologie. Dalším neméně důležitým důvodem je, že foukaná vata, jak se také někdy foukané izolaci říká, vytvoří dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez tepelných mostů. Foukaná izolace ve vazníkové střešní konstrukci s lehkým sádrokartonovým stropem se aplikuje podstatně snadnějším a bezpečnějším způsobem než klasická pokládka izolačních desek nebo rolí. Zateplení stropu foukanou izolací je ve střešních vazníkových konstrukcích, které jsou velmi členité a hustě propletené dřevěnými prvky výhodné v tom, že izolační materiál se do půdního prostoru transportuje za pomoci vzduchu hadicí. Z této hadice pak izolace, v našem případě Supafil, dolétne na vzdálenost až 3 metry. Nejčastěji používaným materiálem pro zateplení stropu ve vazníkové střeše je Supafil. Jedná se o lehkou minerální izolaci vyráběnou ze skelných vláken. Supafil je izolace bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Supafil je velmi lehký a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Litoměřice Objem 32 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×