Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Veselíčku u Lipníka

Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Veselíčku u Lipníka

08.02.2022

Izolace Přerov

Zateplení stropu novostavby rodinného domu foukanou minerální izolací ve Veselíčku u Lipníka Poctivá izolace zrealizovala v únoru 2022. Poctivá izolace doplňovala 15 cm foukané izolace Supafil na stávající vrstvu izolace stropu. Stropní konstrukce z lehkých sádrokartonových desek s parotěsnou fólií byla opatřena celkovou vrstvou izolace o výšce 350 mm. OSB desky pro pohyb v půdním prostoru si majitel domu instaloval sám.

Foukaná izolace Supafil

Foukaná izolace nebo také foukaná vata Supafil je nejoblíbenějším izolačním materiálem u stavitelů rodinných domů. Není divu. Jedná se o velmi příjemný izolační materiál, který je určený k aplikaci zateplení stropu pomocí foukané technologie. Zateplení stropu Supafilem a foukanou technologií je velmi rychlé. Supafil se vyrábí ze skelné taveniny a vstupní suroviny jsou z převážné většiny velmi důkladně tříděné sklo určené k recyklaci. Tavenina se z pece vypouští do speciálních rozvlákňovacích rotujících bubnů, ze kterých odstředivou silou a navrtanými otvoru ještě žhavé a tekuté roztavené sklo prochází ven v podobě velmi slabých žhavých vláken, které mimo buben velmi rychle chladnou a tím vytváří ztuhlé skelné vlákno – základ Supafilu. Vzniklá skelná vlákna se sbírají a dopravují k dalšímu zpracovatelskému kroku a tím je krácení na optimální délku, odprášení a pak už jenom balící linka. A to je vše, co se se Supafilem děje. Žádné další chemické příměsi, žádné další pojiva a jiná aditiva. Pouze čisté bílé vlákno, kterému se říká panenská izolace.

Poctivá izolace

Foukaná izolace Supafil od Poctivé izolace. Technologie foukané izolace ve spojení s izolačním materiálem Supafil od Poctiví izolace je pro zateplení stropu dokonalou čepicí proti drahým energiím. Izolační vrstva v podobě bílé lehké čepice ze Supafilu na každém stropu je zárukou tepelného komfortu každé budovy, která má provedení zateplení stropu od Poctivé izolace izolačním materiálem Supafil. Pro kvalitní zateplení stropu Poctivá izolace v roce 2022 pořídila nové špičkové foukací stroje, které zpracovávají Supafil ještě dokonaleji než původní foukací technologie. Nové foukací stroje jsou ještě o poznání rychlejší. Tím se zkracuje doba nutná k realizaci. Díky rychlosti provedení je i foukaná izolace od Poctivé izolace levnější. Vždyť dnes stojí lidská práce obrovské finanční prostředky. Díky zkrácení času zateplení stropu z dnů na hodiny, lze zateplení stropu získat za velmi příznivou cenu. A k tomu i záruku ve výši 5 let. Poctivá izolace Vám toto všechno přiveze až domů. Stačí jenom zavolat. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplením střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Přerov Objem 22.2 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×