Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby typu bungalov v Třebenicích

Zateplení stropu novostavby typu bungalov v Třebenicích

27.10.2022

Zateplení Třebíč

Koncem října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Třebenicích. Konkrétně se jednalo o novostavbu typu bungalov s valbovou střechou do tvaru L a vazníkovou konstrukcí krovu. V tomto případě bylo třeba podfoukat úložný prostor, který vedl středem půdy. Na celkovou plochu 195 m2 aplikoval vrstvu minerální skelné izolace Supafil loft od společnosti Knauf vysokou celkem 40 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Díky foukané izolaci od Poctivé izolace vznikla na stropě novostavby kompaktní vrstva, která zajistí dokonalý tepelný komfort v domě.

Zateplení stropu

Kombinace vazníkové střešní konstrukce a sádrokartonových stropů je pro novostavby bungalovů velmi typická. Jen ztěží byste v tak členitém prostoru zajistili kvalitní pokládku izolačních rolí či desek. Pro foukanou izolací je to hračka. Foukaná vata se pomocí foukacích strojů dostane jednoduše všude tam, kam má, dokonale obalí každý jednotlivý vazník a vytvoří tak na stropě domu celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. V případě zateplení strop novostavby rodinného domu v Třebenicích byl použit materiál Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš tým pracovníků Poctivé izolace nafoukal ve vrstvě vysoké 40 cm. Supafil je minerální sklená izolace, která disponuje nízkou objemovou hmotností, a tak se může bez obav nafoukat na lehké sádrokartonové stropy i ve vyšších vrstvách, aniž by došlo k přetížení stropu. Supafil navíc nesléhává, je prodyšný a řadí se do třídy reakce na oheň A1 a je tedy prakticky nehořlavý. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy a šetřete na energiích ještě tento rok. V Poctivé izolaci Vám s tím rádi poradíme a pomůžeme!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 78 m³
Oblast: Třebíč
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×