Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Průmysl - Zateplení stropu patrového domu foukanou izolací v Rožnově pod Radhoštěm

Zateplení stropu patrového domu foukanou izolací v Rožnově pod Radhoštěm

03.05.2024

Zateplení Vsetín

Začátkem jara nás oslovil investor s požadavkem na doizolování stropu, kde na sádrokartonovém podhledu byla položena rolovaná vata ve 20 cm vrstvě pod spodní pásnicí vazníků. Jelikož dům je shora obývaný a spodní část s celodenním ruchem provozu, bylo potřeba vyjít investorovi vstříc s časem izolování, abychom provoz nijak neohrozili. Dům prochází revitalizací pro energetické úspory, proto bylo vhodné doteplit i strop. Jelikož se jedná o lehký sádrokartonový podhled, zvolili jsme lehkou skelnou minerální izolaci z bílého panenského vlákna. Nejdříve jsme vytvořili lem stropního vstupu a následně jsme aplikovali izolaci na nezateplenou pozednici a vystouplé příčky a vytvořili jsme souvislou vrstvu izolace na stávající položenou vatu. Mezi vazníky se aplikovala foukaná izolace souměrně, a i s ohledem na výšku podstřeší byli naši foukači hotoví raz dva.

Zateplení stropu

Doteplit strop je četný požadavek zákazníků, jelikož se mění jak stavební materiály, postupy, tak i normy pro tepelné požadavky staveb. Dříve dostačující vrstva do 20 cm již není dostačující nyní. Teplý vzduch z Vašeho topení je lehčí než studený, tedy stoupá vzhůru ke stropu. Tam už jsme my a bráníme pomocí foukané izolace jeho úniku. U novostaveb takto usnadňujeme práci i sádrokartonářům, kdy mezi příhradové vazníky řezat a pokládat rolovanou vatu není časově ani finančně snadné. Pro nás je zateplení stropu rychlé a efektivní a oni se mohou věnovat jiné sádrokartonářské činnosti, zatímco my nafoukáme izolaci mezi vazníky a do jiných špatně přístupných míst.

Poctivá izolace 

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.   

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 42 m³
Oblast: Vsetín
Objekt Průmysl
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×