Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rekonstruovaného rodinného domu v Olbramkostelu

Zateplení stropu rekonstruovaného rodinného domu v Olbramkostelu

20.04.2022

Zateplení Znojmo

Zateplení stropu rekonstruovaného rodinného domu v Olbramkostelu foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Zateplení stropu o celkové výměře 180 m2 Poctivá izolace provedla během jednoho dopoledne. Poctivá izolace na zateplení stropu rodinného domu v Bačicích použila foukanou izolaci Supafil.

Izolace stropu

Izolace stropu stávajícího rodinného domu foukanou izolací Supafil od Poctivé izolace je vynikající volbou. Foukaná izolace není vhodná pouze pro novostavby rodinných domů s vazníkovým krovem a sádrokartonovými stropy, ale skvěle se hodí i pro zateplení stropu starších rodinných domů s jakýmikoliv stropy, ať už jsou trámové konstrukce, hurdiskové, betonové nebo jakékoliv jiné. Právě starší rodinné domy potřebují kvalitní zateplení stropu jako sůl. Mnoho majitelů starších rodinných domů vyměňuje okna nebo zatepluje fasády. Ale je velmi důležité nezapomenout na zateplení stropu nebo zateplení střechy. V případě, že má dům vyměněná okna a zateplenou fasádu a schází kvalitní zateplení stropu nebo zateplení střechy, stává se z domu ukázkový komín, kterým teplo uniká pryč stropem nebo střechou. Sice stěny a okna izolují dobře, ale když není zateplený strop nebo střecha jsou investice vložené do izolace fasády a výměny oken vynaloženy neefektivně. Jakmile dojde i k odstranění tepelných úniků stropem nebo střechou, je užitek ze zateplení fasády a výměny oken více hmatatelný. Jednoznačně doporučujeme u starších domů provést zateplení stropu nebo zateplení střechy ideálně foukanou izolací. Správnou volbou bude foukaná vata Supafil. Často používaným materiálem pro zateplení stropu nebo zateplení střech je Supafil. Jedná se o lehkou minerální izolaci vyráběnou ze skelných vláken. Supafil je izolace bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Supafil je velmi lehký a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 50.8 m³
Oblast: Znojmo
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×