Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rekonstruovaného rodinného domu v Rozkoši u Jevišovic

Zateplení stropu rekonstruovaného rodinného domu v Rozkoši u Jevišovic

28.04.2022

Zateplení Znojmo

Zateplení stropu novostavby rodinného domu pomocí foukané izolace Poctivá izolace řešila u velké novostavby rodinného domu v Rozkoši u Jevišovic. Foukaná izolace je i pro stavby s klasickým trámovým krovem stále preferovanější volbou v porovnání cena x výkon, resp. rychlost izolace. Velký bungalov o půdorysné ploše 300 m2 Poctivá izolace zateplila v dubnu roku 2022 během dvou dnů.  Poctivá izolace na zateplení stropu rodinného domu v Rozkoši  použila nejčastěji používanou foukanou izolaci na bázi skla Supafil od Knauf Insulation.  

Izolace stropu

Zateplení trámového stropu pomocí foukané izolace nakonec zvítězilo ve volbě majitele, jaký izolant bude pro strop nejlepší. Volba typu izolace byla jasná. Na lehký sádrokartonový strop a zejména šikmý podhled v obývací části je nejlepší použít lehký izolant, který se dostane do všech prostor bez rizika tepelných mostů!  Prohlídka na místě byla nutná, abychom společně s majitelem zkoordinovali práce na zateplení podhledu zimní zahrady a obývacího pokoje, které byly hůře přístupné a vymyslet řešení, aby vše klaplo na jedničku a k maximální spokojenosti investora. Stopy u novostaveb jsou doslova předurčeny pro zateplení pomocí foukané izolace. Ať už se jedná o členité konstrukce z příhradových vazníků, nebo i stropy z trámů, jako v případě domu v Rozkoši. Tahat balíky na půdu a skládat je ve dvou až 3 vrstvách křižmo, vyřezávat, snášet z půdy odpad a pohybovat se na členité půdě je pro majitele domu nepříjemná představa, že začnou hledat řešení. A tím je foukaná izolace od Poctivé izolace! Zvolený izolant Supafil má mnoho výhod pro takové typy krovů, zejména proto, že je lehký, tudíž nepřetěžuje sádrokartonové stropy ani při výškách nad 400 mm, zcela precizně vyplní veškeré detaily obtížně přístupných míst, je nealergenní, téměř bezprašný při aplikaci samotné, je absolutně nehořlavý a nesléhavý. Nemá v sobě žádná pojiva. Tolik bonusů pro jeden izolant je možné získat jedině u skelné izolace Supafil!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Znojmo Objem 136.9 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×